Український Дім

Компанія «Український Дім»

«Один мій знайомий бізнесмен сказав: «Вартість будівництва – це гроші, витрачені на будівництво, плюс 50% прибутків від бізнесу, поки ти займаєшся будівництвом.»

У будь-якій справі потрібно бути експертом, для мене «Український дім» – це і робота, і хобі водночас, по суті, це результат пережитого мною особистого досвіду.

15 років роботи у будівельному бізнесі (оптова торгівля будматеріалами), три побудованих лише «для себе» будинки.

Сьогодні на ринку України представлена величезна кількість пропозицій від виробників будматеріалів.

Знайти грамотне рішення у кожному конкретному випадку, якщо ти не в будівельній «темі», об’єктивно дуже складно. Ви можете займатися цим самотужки, а можете довіритися експертам.

Ми ставимося з повагою до будь-якого Вашого вибору та завжди відкриті до спілкування».

Директор компанії «Український дім» Едуард Авзалов

Якісний будинок – це радість та комфорт на багато років. Часто – на все життя. Нам важливо вирішити Ваше житлове питання, а не просто продати Вам свої послуги. Тому ми уважно вивчаємо Ваші потреби і можливості, та пропонуємо рішення, яке найкраще підходить у Вашій ситуації. Іншими словами, ми говоримо з Вами однією мовою та будуємо те, що Вам потрібно.

Ми виконуємо усі види робіт — від розробки ескізного проекту до здачі «під ключ».

Будинки зводимо з СІП-панелей, що забезпечує виключну теплоізоляцію, міцність та швидкість будівництва.

Бережемо час та нерви клієнтів. Оформлюємо необхідні документи та дозволи; укладаємо договори на електрику, газ та воду. Забезпечуємо чистоту на ділянці.

Вартість нашого будівництва прозора, зрозуміла та доступна багатьом.

Запорука якості наших будинків – наш персонал. Для нас будівництво – це й робота, й захоплення. Ми не користуємося послугами «шабашників», а будуємо виключно силами своїх робочих, які дорожать своєю роботою.

«Український Дім» - будувати легко

RUUA