Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Типовий англійський будинок або за якими фасадами та як живуть британці?

Цією статтею ми відкриваємо нову рубрику - "Фасади та інтер’єрні рішення європейців".

 

Для того, щоб зрозуміти, що саме Вам подобається - варто спочатку подивитися,  як це роблять інші.Культура сучасного котеджного будівництва в нашій країні тільки починає формуватися і, відповідно, у людини, яка зібралася будувати свій дім виникає багато питань.Яким зробити фасад, вхід, ландшафтний дизайн, огорожу та інше...Давайте подивимося, як це роблять англійці.

 

Жителі Великобританії - традиціоналісти і консерватори. І в чому їм справді не можна докорити, так це - у відсутності смаку.

Основна частина британців  живе в так званих таун-хаусах - багатоквартирних (в основному, двоповерхових) будинках з окремим входом і маленьким заднім двориком.

 

 

таунхаус в Англии

 

Середня квадратура такого житла 50-70 м2, висота стель - 2,2 метри! І це для нашої ментальності дивовижно, оскільки висота стель в нашій країні в самій бюджетній квартирі типу " хрущовка" 2,5 м!!!Перед входом до будинку, зазвичай, є в наявності невеликий шматочок землі, штахетник (декоративна огорожа з вертикальними дерев'яними планками). Частенько ми можемо спостерігати відсутність паркану або іншої загороди.


 
Так виглядає таун-хаус та його подвір’я.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будинок, що стоїть окремо, хай і впритул до сусідів, зі своїм маленьким двориком і невеликим шматочком землі біля входу може дозволити собі людина більш забезпечена.

 


 
А так виглядає задній дворик типового англійського будинку.

 

задний дворик английского дома

 

дом в Англии выше среднего

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фасад англійського будинку, побудованого 100-150 років тому, можна відрізнити від фасаду будинку, побудованого 30-40 років тому, тільки помітивши більш сучасні матеріали. Архітектурні рішення майже ідентичні.


 
Червона цегла (це не наша "червона цегла", вона більш спокійного теракотового кольору). Натуральна керамічна черепиця. Шпроси на вікнах (візерунки з переплетення декоративних планок усередині склопакета). Цілі квартали побудовані таким чином.


 
Можливо, Ви скажете: "нудна одноманітність", але для англійців це і є їх національний стиль, їх культура традиційного англійського житлового будівництва.


 
Проте, у  кожного будинку і подвір’я є свій колорит, і, безумовно, своя власна чарівність.


 
Англійці безперервно, і навіть трохи фанатично доглядають за своїми газонами. Постійно косять їх та підрівнюють. Професійний ландшафтний дизайн зустрічається не часто - зазвичай свої крихітні дворики жителі облаштовують самі.Огорожі в Англії - це найпримітивніші дерев'яні огорожі, які нам доводилось коли-небудь бачити. Вони дуже незвичні  для нашого погляду.


 

дворик английского дома

 

А ще британці люблять еркери. У старих будинках еркери зустрічаються особливо часто. 

эркер в английском доме 

эркер в английском доме

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось так, наприклад, виглядає дім дуже забезпечених людей в Англії. Це справжній старий англійський особняк. Уявляєте? І Ви все ще маєте на думці, що в Україні ми живемо погано? :-) В деяких українських передмістях можна зустріти набагато шикарніші маєтки.

 

 

Английский особняк

 

А ось так от виглядає в Англії, навпаки, так зване "соціальне житло" (бюджетний варіант), або просто кажучи - багатоповерхівка! У таких трьохповерхових будиночках зазвичай живуть малозабезпечені сім'ї, або переселенці.

 

многоэтажка в Англии

 

Типова картина Українського приватного сектора - це "хата-мазанка", що завалилася, по сусідству з якою стоїть величезне помістя (ковані ворота, огорожа "з ангелками"). І зовсім поруч - облуплений фасад панельної дев’ятиповерхової споруди.Чого точно варто повчитися у англійців, так це умінню витримувати все в єдиному стилі!


 
Давайте будувати красиві і енергоефективні будинки сіп панелей в Україні разом! Дізнайтеся, скільки коштує побудувати будинок і виберіть проект будинку з найкращих зразків!


 
Ваша будівельна компанія "Український дім".

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA