Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Типовий англійський будинок або за якими фасадами та як живуть британці?

Цією статтею ми відкриваємо нову рубрику - "Фасади та інтер’єрні рішення європейців".

 

Для того, щоб зрозуміти, що саме Вам подобається - варто спочатку подивитися,  як це роблять інші.Культура сучасного котеджного будівництва в нашій країні тільки починає формуватися і, відповідно, у людини, яка зібралася будувати свій дім виникає багато питань.Яким зробити фасад, вхід, ландшафтний дизайн, огорожу та інше...Давайте подивимося, як це роблять англійці.

 

Жителі Великобританії - традиціоналісти і консерватори. І в чому їм справді не можна докорити, так це - у відсутності смаку.

Основна частина британців  живе в так званих таун-хаусах - багатоквартирних (в основному, двоповерхових) будинках з окремим входом і маленьким заднім двориком.

 

 

таунхаус в Англии

 

Середня квадратура такого житла 50-70 м2, висота стель - 2,2 метри! І це для нашої ментальності дивовижно, оскільки висота стель в нашій країні в самій бюджетній квартирі типу " хрущовка" 2,5 м!!!Перед входом до будинку, зазвичай, є в наявності невеликий шматочок землі, штахетник (декоративна огорожа з вертикальними дерев'яними планками). Частенько ми можемо спостерігати відсутність паркану або іншої загороди.


 
Так виглядає таун-хаус та його подвір’я.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будинок, що стоїть окремо, хай і впритул до сусідів, зі своїм маленьким двориком і невеликим шматочком землі біля входу може дозволити собі людина більш забезпечена.

 


 
А так виглядає задній дворик типового англійського будинку.

 

задний дворик английского дома

 

дом в Англии выше среднего

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фасад англійського будинку, побудованого 100-150 років тому, можна відрізнити від фасаду будинку, побудованого 30-40 років тому, тільки помітивши більш сучасні матеріали. Архітектурні рішення майже ідентичні.


 
Червона цегла (це не наша "червона цегла", вона більш спокійного теракотового кольору). Натуральна керамічна черепиця. Шпроси на вікнах (візерунки з переплетення декоративних планок усередині склопакета). Цілі квартали побудовані таким чином.


 
Можливо, Ви скажете: "нудна одноманітність", але для англійців це і є їх національний стиль, їх культура традиційного англійського житлового будівництва.


 
Проте, у  кожного будинку і подвір’я є свій колорит, і, безумовно, своя власна чарівність.


 
Англійці безперервно, і навіть трохи фанатично доглядають за своїми газонами. Постійно косять їх та підрівнюють. Професійний ландшафтний дизайн зустрічається не часто - зазвичай свої крихітні дворики жителі облаштовують самі.Огорожі в Англії - це найпримітивніші дерев'яні огорожі, які нам доводилось коли-небудь бачити. Вони дуже незвичні  для нашого погляду.


 

дворик английского дома

 

А ще британці люблять еркери. У старих будинках еркери зустрічаються особливо часто. 

эркер в английском доме 

эркер в английском доме

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось так, наприклад, виглядає дім дуже забезпечених людей в Англії. Це справжній старий англійський особняк. Уявляєте? І Ви все ще маєте на думці, що в Україні ми живемо погано? :-) В деяких українських передмістях можна зустріти набагато шикарніші маєтки.

 

 

Английский особняк

 

А ось так от виглядає в Англії, навпаки, так зване "соціальне житло" (бюджетний варіант), або просто кажучи - багатоповерхівка! У таких трьохповерхових будиночках зазвичай живуть малозабезпечені сім'ї, або переселенці.

 

многоэтажка в Англии

 

Типова картина Українського приватного сектора - це "хата-мазанка", що завалилася, по сусідству з якою стоїть величезне помістя (ковані ворота, огорожа "з ангелками"). І зовсім поруч - облуплений фасад панельної дев’ятиповерхової споруди.Чого точно варто повчитися у англійців, так це умінню витримувати все в єдиному стилі!


 
Давайте будувати красиві і енергоефективні будинки сіп панелей в Україні разом! Дізнайтеся, скільки коштує побудувати будинок і виберіть проект будинку з найкращих зразків!


 
Ваша будівельна компанія "Український дім".

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA