Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Види даху: вибираємо найкращу форму покрівлі для свого канадського дому з сіп панелей!

Добридень! Ми такі раді, що Ви знову заглянули до нашого дружнього вогнища на блог  про зведення будинків під ключ із сіп-панелей!


Ми багато пишемо про технологію sip, за якою наша компанія "Український дім" будує красиві, міцні і теплі канадські будинки по всій Україні, але також ми добре розуміємо, що цієї інформації недостатньо.


Коли Ви замислюєтеся про те, як побудувати будинок, яким він має бути, Ви не просто читаєте і роздумуєте, яку технологію вибрати - канадську, дерев'яний будинок, каркасний будинок, цегляний або з газобетону...

 

Ви швидше прагнете реалізувати ту туманну мрію, яка тліє у Вас вже дуже давно. Образ Ідеального Будинку складається в наших головах місяцями і роками, по трішки, поступово. Він формується з фрагментів пам’яті, вражень від подорожей, картинок, які бігцем зустріли в просторах в Інтернету, відвідин друзів, переглянутих фільмів...

 

Але, якщо мова вже зайшла про будівництво, то повноцінним і улюбленим Будинок може вийти, тільки якщо Ви зможете пов'язати свої уявлення з реальними, існуючими технологіями і матеріалами. А дійсність, як це ні банально, полягає в тому, що будь-який будинок складається з фундаменту, стін і даху, а також з прилеглої території і ландшафтного дизайну. І кожен з цих елементів потребує чіткого планування. І Вас чекає вибір на користь того або іншого архітектурного та естетичного рішення. А ми, в міру своїх скромних сил, Вам в цьому допоможемо.

 

Ми вже писали про етапи спорудження дому, про те, в який сезон краще будувати, про типи фундаментів, про кращий, найбільш сучасний та енергоефективний матеріал для стін - sip панелі, про облаштування саду. Сьогодні давайте поговоримо про дахи та їх різновиди.

 

 

Види дахів приватних будинків :

 

Дах - поняття не лише функціональне, але і естетичне. Своєю формою і вигином він надає усій конструкції завершеності та змістовного наповнення. З історії та з основних конструкцій людству відомі наступні форми покрівлі для приватних жител:

 

формы крыш

 

Вони відрізняються одна від одної  складністю зведення, вартістю та міцністю.

 

При зведенні даху обов'язково враховуйте кліматичні особливості своєї області проживання - кількість опадів (більш за все цікавить зима), розу вітрів. Якщо Ви ще ніколи не жили у будинку, і не в курсі характеру своєї місцевості, зв'яжіться з нами. Оскільки "Український дім" будує по усій Україні, у нас є достатньо знань та досвіду, щоб дати корисну практичну пораду.

 

Найпопулярнішими формами покрівель на Україні є -  чотирисхила, двосхила і плоска. Великою популярністю користується мансардний дах, оскільки будівництво такого будинку обходиться дешевше, ніж двоповерхового. І разом з тим, Ви отримуєте значне збільшення житлового простору в порівнянні з одноповерховим будинком.

 

 

мансардаванна в мансарде

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подивіться на кращі безкоштовні проекти будинків з мансардами на нашому сайті.

 

 

 

спальня в мансардемансардная крыша с террасой 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Помітимо, що при виборі форми і кольору даху, а також кута його нахилу варто спиратися на принципи пропорційності та естетичної відповідності формі самого будинку. Варто враховувати, як мінімум, висоту і ширину стін, архітектурний стиль самого будинку і сусідніх конструкцій, матеріал фасаду

 

 

 

многоуровнвеая крышакрыша з комбинированных материалов

крыша дома у скалы

 

 

Також важливим буде врахувати функціональне призначення Вашого даху. Якщо там планується розмістити басейн або відкриту терасу, або зимовий сад - то вибір однозначно варто зробити на користь плоского даху. Або ж спорудити засклений з однією зі сторін двосхилий дах. Якщо приміщення буде з горищем, то логічно буде спланувати одно або декілька слухових вікон  - " шпаківень", як їх називають в народі. Вони дадуть додаткове освітлення і послужать прикрасою фасаду. З будинками кубічної форми дуже добре виглядає чотирисхила покрівля.

 

 

плоская крыша-газонэко крышаплоская крыша-терраса

 

 

Цікавим рішенням при проектуванні будинку може стати дах з, так званим, "другим світлом" , а то й - зовсім прозорий!

 

стеклянная крышакрыша в стиле модернкрыша-окновторой свет

 

 

Види " шпаківень" (слухових вікон) :

 

виды скворечников слуховых окон

 

 

У будь-якому випадку, при спорудженні власного дому краще вибирати професійні ескізні проекти, де всі пропорції заздалегідь точно прораховані і враховані архітектором.

 

 

Облаштування покрівлі.

 

Якщо ми говоримо про зведення котеджу за канадською технологією з сіп панелей, то покрівля може бути обладнана 2-ма основними методами, які залежать від функціонального призначення самого верхнього приміщення.

 

1. "Тепла покрівля" - схили покрівлі, як і стіни будинку, монтуються з сіп-панелей, які забезпечують ідеальну теплоізоляцію. У отриманому мансардному поверсі, особливо якщо дозволяє кут нахилу даху, можна обладнати повноцінну зручну і теплу житлову кімнату. В цьому випадку покриття даху монтується вже безпосередньо на сіп панель, і це  дуже зручно і просто.

 

2. "Холодне горище" - вище за житловий поверх спочатку монтується кроквяна система, яка потім перекривається вибраним покрівельним матеріалом. В результаті отримуємо як горище, придатне для розміщення комунікацій, так і місце зберігання усіляких речей. В цьому випадку, для ефективнішої теплоізоляції нижніх поверхів як матеріал перекриття між поверхами також використовуються сіп-панелі.

 

Вибір технології облаштування покрівлі для канадського будинку із сіп панелей краще проводити на етапі проектування і складання ескізного плану, який компанія "Український дім" робить для Вас безкоштовно! Вам треба тільки вибрати відповідний проект на нашому сайті (чи прислати свій власний) і ми внесемо усі необхідні зміни згідно  Вашого вибору.

 

Якщо хочете дізнатися, скільки коштує насправді побудувати увесь будинок цілком, "під ключ",  від фундаменту і до коника даху, побудувати саме таким, як вам хочеться - тоді вам сюди: до нашого розділу "Вартість будівництва" - Калькулятор розрахунку вартості будівництва будинку.

 

 

Написати нам:
ukr-dom@ukr-dom.com.ua

 

Позвонить нам:
(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA