Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Так все ж - канадський Будинок із сіп панелей чи Квартира?

У нашій країні існує приблизно однакова кількість прихильників як проживання в місті, містечку чи мегаполісі, так і тих, хто прагне жити незалежно, усамітнено на природі. І цей варіант та стиль життя втілюється у Власному Будинку.
Але багато українців живуть в квартирах не тому, що їм це подобається...

... А потому, что такая традиция мировосприятия "жить в квартире" сложилась давно, и уходит корнями в советское время, когда квартира была = современному стилю жизни, комфорту и безопасности, тогда как деревенский стиль жизни считался устаревшим, а домовладением - чем-то обременительным.


Але часи міняються, і вже зараз в Україні все більше людей схиляються до іншого способу життя, прагнуть обміняти або продати квартиру і переїхати в  Дім. Хтось з екологічних міркувань, а хтось з ідейних - "заради дітей". Буває, просто тому, що це цікаво і ново - перебратися у свій власний будинок, мати свій простір, який можна облаштовувати від душі, як захочеться.


За результатами опитувань, більшість українців вважають за краще - жити у своєму домі, але в найближчому передмісті - недалеко від такої звичної для жителів міста інфраструктури. Різного роду розваги - кінотеатри, ресторани, супермаркети та інше поки що знайти в селі набагато складніше.


А ще, результати опитування показали, що багато людей вважають володіння власним  домом абсолютно недоступним. Чому ж? Відповідь одна - "Занадто дорого".


Давайте розберемося. Розглянемо факти, щоб вияснити – чи такі твердження  реальні, міфічні, а може – просто недостатньо інформації про свої власні можливості?


Якщо Вам здається, що будинок - це тільки для багатих людей, то давайте розглянемо факти.


Ось таблиця одного з блогів по нерухомості. Тут видно ціни на м2 нового житла (1-кімнатні квартири) в певному районі Києва.

 

сколько стоит метр жилья в Киеве

 

Як бачимо, середня ціна на купівлю такої квартири - 860$ за метр. У провінції ціни значно нижчі, але й вони не опускаються менше 500-600 у.о., якщо це якісне житло. І не забувайте, що в такій квартирі Вам ще треба буде робити ремонт!  А іноді навіть самостійно проводити комунікації, зводити перегородки, ставити сантехніку. Так що до цих цифр варто додати ще 100-300 у.о. за кожен метр для облаштування та оздоблення простору, щоб воно набуло вигляду, придатного для комфортного життя.


Яка ж ситуація з приватними будинками? "Український дім" тільки в цьому 2016 році вже побудував близько 8 SIP будинків по різних ескізних проектах, у них різна степінь готовності. І середня вартість повністю готового канадського будинку з сіп панелей, з проведеними комунікаціями і облицюванням обійшлася їх власникам у близько 400 у.о. за метр квадратний!


Звичайно, є ще витрати на саму ділянку, огорожу, підведення комунікацій, проте, реальність така, що Свій Дім - це не так дорого, як Вам здається! Більше того - цілком реально продати стару квартиру і побудувати собі будинок за канадською технологією. Саме так зробили деякі з наших замовників.


Ось така статистика. Ми нікого не будемо переконувати, хоча самі - фанати житлового будівництва і домоволодіння. Наша сім'я живе у власному канадському домі, побудованому з любов'ю.


Якщо питання ціни для Вас - це не головне, але є сумніви з приводу того, чи підійде Вам сам спосіб життя за містом, то наступна інформація - для Вас.


Ми зібрали думки і кумедні відгуки самих справжніх  живих власників будинків, а також фанатів проживання в місті, в квартирі та оформили їх у вигляді інфографіки.
Отже, " Битва": "Будинок VS Квартира".

 

Дом или квартира инфографика

 

 

почему квартира лучше дома смешная инфографика

 

 

Нехай кожен вирішить своє житлове питання з максимальною користю та задоволенням для себе!


 
З любов'ю та розумінням Ваших потреб,
Ваш, "Український дім".

 

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

RUUA