Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Так все ж - канадський Будинок із сіп панелей чи Квартира?

У нашій країні існує приблизно однакова кількість прихильників як проживання в місті, містечку чи мегаполісі, так і тих, хто прагне жити незалежно, усамітнено на природі. І цей варіант та стиль життя втілюється у Власному Будинку.
Але багато українців живуть в квартирах не тому, що їм це подобається...

... А потому, что такая традиция мировосприятия "жить в квартире" сложилась давно, и уходит корнями в советское время, когда квартира была = современному стилю жизни, комфорту и безопасности, тогда как деревенский стиль жизни считался устаревшим, а домовладением - чем-то обременительным.


Але часи міняються, і вже зараз в Україні все більше людей схиляються до іншого способу життя, прагнуть обміняти або продати квартиру і переїхати в  Дім. Хтось з екологічних міркувань, а хтось з ідейних - "заради дітей". Буває, просто тому, що це цікаво і ново - перебратися у свій власний будинок, мати свій простір, який можна облаштовувати від душі, як захочеться.


За результатами опитувань, більшість українців вважають за краще - жити у своєму домі, але в найближчому передмісті - недалеко від такої звичної для жителів міста інфраструктури. Різного роду розваги - кінотеатри, ресторани, супермаркети та інше поки що знайти в селі набагато складніше.


А ще, результати опитування показали, що багато людей вважають володіння власним  домом абсолютно недоступним. Чому ж? Відповідь одна - "Занадто дорого".


Давайте розберемося. Розглянемо факти, щоб вияснити – чи такі твердження  реальні, міфічні, а може – просто недостатньо інформації про свої власні можливості?


Якщо Вам здається, що будинок - це тільки для багатих людей, то давайте розглянемо факти.


Ось таблиця одного з блогів по нерухомості. Тут видно ціни на м2 нового житла (1-кімнатні квартири) в певному районі Києва.

 

сколько стоит метр жилья в Киеве

 

Як бачимо, середня ціна на купівлю такої квартири - 860$ за метр. У провінції ціни значно нижчі, але й вони не опускаються менше 500-600 у.о., якщо це якісне житло. І не забувайте, що в такій квартирі Вам ще треба буде робити ремонт!  А іноді навіть самостійно проводити комунікації, зводити перегородки, ставити сантехніку. Так що до цих цифр варто додати ще 100-300 у.о. за кожен метр для облаштування та оздоблення простору, щоб воно набуло вигляду, придатного для комфортного життя.


Яка ж ситуація з приватними будинками? "Український дім" тільки в цьому 2016 році вже побудував близько 8 SIP будинків по різних ескізних проектах, у них різна степінь готовності. І середня вартість повністю готового канадського будинку з сіп панелей, з проведеними комунікаціями і облицюванням обійшлася їх власникам у близько 400 у.о. за метр квадратний!


Звичайно, є ще витрати на саму ділянку, огорожу, підведення комунікацій, проте, реальність така, що Свій Дім - це не так дорого, як Вам здається! Більше того - цілком реально продати стару квартиру і побудувати собі будинок за канадською технологією. Саме так зробили деякі з наших замовників.


Ось така статистика. Ми нікого не будемо переконувати, хоча самі - фанати житлового будівництва і домоволодіння. Наша сім'я живе у власному канадському домі, побудованому з любов'ю.


Якщо питання ціни для Вас - це не головне, але є сумніви з приводу того, чи підійде Вам сам спосіб життя за містом, то наступна інформація - для Вас.


Ми зібрали думки і кумедні відгуки самих справжніх  живих власників будинків, а також фанатів проживання в місті, в квартирі та оформили їх у вигляді інфографіки.
Отже, " Битва": "Будинок VS Квартира".

 

Дом или квартира инфографика

 

 

почему квартира лучше дома смешная инфографика

 

 

Нехай кожен вирішить своє житлове питання з максимальною користю та задоволенням для себе!


 
З любов'ю та розумінням Ваших потреб,
Ваш, "Український дім".

 

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA