Проекти будинків

Проекти

Ми будуємо котеджі за будь-яким проектом. На цій сторінці пропонуємо вашій увазі готові проекти з розрахованою вартістю, які користуються найбільшим попитом. Для більш детального ознайомлення – клікніть на зображення.

 

Сьогодні існує велика кількість сайтів, на яких ви можете подивитися готові проекти.

Наш дизайнер вносить будь-які потрібні вам зміни у внутрішньому плануванні чи фасадному оздобленні.

Далі ми робимо ескізний проект, який компанія "Український дім" надає безкоштовно. Ескізний проект – це кінцевий документ з усіма змінами та точними розмірами, необхідний для сіп-панельного будівництва конкретного об’єкту.

Для пошуку потрібного проекту скористайтесь фільтрами:
Оберіть бажану кількість поверхів:
Оберіть бажану площу будинку:

Проекти будинків з сіп панелей

Технологія будівництва з СІП-панелей поступово приходить на зміну традиційній технології каркасного будівництва.

За технологією каркасного будівництва зводилася уся одно-, дво- та триповерхова Америка (Канада та США) з часів колонізації і до сьогодення. Що вона собою являє? Це дерев’яні бруси, обшиті з двох боків (сайдінг, гіпсокартон, OSB, декоративні панелі), з закладеним всередину утеплювачем з мінеральної вати. Чому ж останні роки ця технологія почала так активно витіснятися технологією будівництва з СІП-панелей? Ось основні причини:

01. Краща теплоізоляція – будинок з СІП-панелей в 1,5 рази «тепліший» за традиційні каркасні будинки. Економія в 50% – це дуже багато, коли за 10 років ціна на газ зростає в 10 разів, як це сталося у нашій країні. В Європі та Америці цей процес розпочався раніше ніж у нас, тому в технології будівництва «теплих» котеджів вони пішли значно далі.

02. СІП-панель – це дві две дерев’яні плити, поміж якими знаходяться брус та утеплювач. Їх виготовляють та розкроюють на заводі. Завдяки цьому досягається дуже висока швидкість будівництва, яка відповідає сучасному ритму життя.

03. Будинок з СІП-панелей набагато міцніший не лише за каркасні будівлі, але навіть за цегляні чи газобетонні. Будинки, зведені за СІП-технологією, витримують торнадо та землетруси амплітудою в 9 балів. Тому зараз в Японії найшвидші темпи зростання будівництва з СІП-панелей.

04. Корисна площа будинків з СІП-панелей більша, ніж у котеджів, побудованих за іншими технологіями при однаковій за розміром плямі забудови.

Тому, не зважаючи на те, що будинки з СІП-панелей, в середньому, на 10% дорожчі за традиційні каркасні будинки, технологія будівництва з СІП-панелей активно розвивається не тільки в США та Канаді, але і в Європі. В Україні лідерами СІП-будівництва є Київська область та Крим.

 

Введіть ваш Email:
 
Введіть ваше запитання:
 
Введіть ваш Email:
 

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA