Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Будинки з сіп панелей за канадською технологією: для КОГО вони та для ЧОГО вони?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

SIP - це "технологія для бідних", вона підходить тільки для будівництва бюджетних будинків, дач і котеджів або можна будувати і великі особняки?


Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повне интерьвью буде доступно пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

 

Інтерв'юер:

 

Ви говорили про бюджетний варіант будівництва канадського будинку з сіп панелей. Мені дуже сподобалося, я б спробувала! А чи будуєте Ви дорожчі, елітні будинки? Чи підходить канадська технологія для таких котеджів?

Я запитую тому, що в різних джерелах читала різну інформацію. Хтось пише, що сіп-панелі - це бюджетна технологія - "технологія для бідних". Хтось пише, що з сіп панелей можна будувати палаци, тому що Канада побудована з сіп панелей, а там є абсолютно різні будинки за рівнем розкоші - від найпростіших, до будинків в 300-500 квадратів.

Яка Ваша думка як експерта?

Які будинки Ви будуєте і для кого? Що можна і що не можна побудувати з сіп панелей (сендвіч панелей)?


Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім» (канадські будинки в Україні):


Моя думка, що сіп панелі - це дуже хороший варіант для будівництва будь-яких будинків.


Примітка: З сіп панелей (SIP) (сендвіч панелей) можна побудувати будь-який будинок, дачу, котедж, і з будь-якого проекту!


Якщо Ви будуєте бюджетний будинок, і потрібно вже дуже сильно заощадити на конструктиві, то можна побудувати і каркаснік. Я відразу кажу, що це дешевше, хоча такий будинок і менш функціональний і не такий енергозберігаючий як канадський будинок з сіп панелей. Тут немає ніякої таємниці і я не збираюся нікого переконувати будувати саме SIP будинок.


Що стосується нашого досвіду, то наша компанія "Український дім" будувала найрізноманітніші будинку - від 36 м2 і до 220 м2. І, звичайно, будинок на 220 метрів - це був не ангар для малолітніх злочинців, - це був хороший будинок з нормальною обробкою. Можна сказати "елітний будинок".


Якщо говорити не про наш досвід, а про досвід інших країн у будівництві індивідуальних котеджів ... У тому, що технологія будівництва будинків з сіп панелей універсальна, можна переконатися, якщо зайти на сайт Американської асоціації будівельників з сіп панелей (SIPA) https://www.sips.org/ Там є перелік всіх компаній-членів цієї асоціацій і посилання на їх сайти. На кожному сайті є портфоліо побудованих будинків. Ви можете подивитися на ці "вдома для бідних".


Також, якщо говорити про нашого східного сусіда, про Росію, то люди там зараз живуть дещо краще ніж ми в Україні. Особливо це стосується Московського регіону. Так ось, тільки одна московська компанія будує в рік в Підмосков'ї 400 будинків з сіп панелей! Я думаю, що там живуть небідні люди, і при цьому вони вважають за краще саме канадську технологію sip, за її надійність, міцність і бистровозводімость.


Так що вдома з сіп - це не "технологія для бідних". Це технологія для тих, хто мислить сучасно.


Примітка: SIP ДІМ може бути дешевим або дорогим, як Ви захочете. Це залежить від поверховості, проекту, обробки. Але головне це те, що на сьогодні це - найсучасніший будинок!


Тому що, якщо запитати себе, чому я ЗА або ПРОТИ чогось, то найчастіше, нам складно знайти відповідь. Швидше за все, це стереотип.


Тобто .: "Будували з цегли, і продовжуємо будувати!". Звідки виник цей стереотип?

 

Ось, наприклад, ми знаходимося в Запоріжжі, і Запоріжжя - це не лісова зона. Це - степ. З чого в степу люди будували історично? Вони будували будинок з того, що було під рукою. Під рукою у них була глина, солома і, перепрошую, коров'яче лайно. Все це змішували, робили саманні блоки і будували з них вдома. З цієї ж глини запікали черепицю і накривали покрівлю. Дерево йшло тільки на балки і т.д., тобто його використовували тільки там, де вже зовсім без нього не можна було обійтися.


Якщо ми говоримо про Францію. Чому там всі ці палаци і замки побудовані з вапняку? Тому що він там був, у них прямо під ногами! М'який камінь, який легко піддається обробці - вони випилювали блоки і будували з них. Їм не приходило в голову завозити з Англії цегла, наприклад. Сенсу не було!


І так формувалися традиції національного будівництва будинків.


І таким чином, сформувалася традиція, що в Росії будують з колод, тому що там багато лісу, в Україні будують мазанки, тому що мало лісу, в Англії будують з цегли, тому що там багато глини, і так далі.

 

І, в результаті, ми слідуємо нашим пращурам. Але ми-то не пращури вже! Ситуація-то змінилася! Зараз-то глобалізація, подобається це комусь чи ні.

Так давайте отримувати від неї користь.


А глобалізація полягає в тому, що зараз практично будь-яка технологія будівництва доступна і можна вибрати найкращий варіант!

 

Продовження читайте на цій сторінці ...

 

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП, компанія "Український дім" підкаже:

 

 

Телефонуйте:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Пишіть:

ukr-dom@ukr-dom.com.ua  

 

Заходьте до нас в соціальних мережах

 

Дивіться наш Відео-блог на Youtube або прямо на нашому сайті.

 

Читайте наші експертні статті про будівництво за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

 

 

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA