Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Як правильно побудувати SIP-дім? Який розмір буде оптимальним?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

09 Грудень 2015

Інтерв'юер:


Добридень! Ми всі знаємо, як важливо правильно підійти до будівництва свого будинку. У тому числі, вибрати оптимальний розмір (квадратуру) для свого будинку. У цьому питанні краще не допускати помилки. Занадто маленький будинок буде незручним, занадто великий буде важко утримувати. Що ви можете порадити виходячи зі свого досвіду? Яку квадратуру сьогодні найбільше запитують клієнти, звертаючись до вашої компанії "Український дім" за розрахунком будівництва будинку і для отримання кошторису на будівництво будинку?

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

Оптимальна квадратура для будинку, звичайно, залежить від того, скільки людей будуть жити в цьому будинку.

 

Інтерв'юер:

 

Але чи існує якась статистика?

 

Едуард Авзалов:

 

Так звичайно. Приблизно 70% запитів на розрахунок вартості будівництва будинку - це будинки від 80 до 120 м2 - в цьому діапазоні.


Це говорить про те, що закінчилися часи, коли люди хотіли будувати хороми величезної площі, які потім незрозуміло як опалювати, прибирати і експлуатувати. Починає перемагати здоровий глузд.


Здоровий глузд говорить про те, що для комфортного життя потрібна певна кількість квадратних метрів на одну людину. Неможливо одночасно перебувати в двох кімнатах. Спати одному в двох спальнях неможливо і не потрібно, тому досить однієї спальні одній людині. Це логічно.


Просто раніше люди було дуже залежні від ідеї порівняння себе з іншими і тому кожен намагався будувати будинок побільше. Зараз таких будинків стоїть сила-силенна і, цілком можливо, що їх скоро просто почнуть кидати, тому що їх стане складно опалювати і взагалі - утримувати.

 


Якщо Вам цікава тема проектування свого будинку, його планування і дизайну - радимо почитати інші наші статті про те, як правильно побудувати будинок.


Вже плануєте будуватися? Ваш кошторис на будівництво будинку тут. Просто заповніть невелику форму, із зазначенням параметрів будинку, або зателефонуйте нам - ми відповімо на будь-які питання!

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA