Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Міцність та довговічність будинків з сіп панелей: порівняння з будинком з цегли.: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Думка експерта. Які чинники впливають на міцність будинку? А які на його довговічність? На що потрібно звернути увагу, щоб будинок простояв довше? Які будинки краще витримують землетрус і чому? І, в цілому, який будинок краще цегляний або канадський з сіп панелей?

Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повне интерьвью буде доступно пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім» (канадські будинки в Україні):


Люди кажуть: "Ось я хочу побудувати з цегли, тому що це міцно!". Давайте запитаємо себе: "Що таке міцно?"


Інтерв'юер:


Ну не знаю ... У мене "міцно" асоціюється з казкою про три поросяти - коли подує сильний вітер, будинок не розвалиться.

Але якщо говорити серйозно, то якщо, наприклад, буде землетрус, то будинок повинен встояти.

Також, напевно, він повинен 50 років простояти. Ось такі приблизно характеристики ...


Едуард Авзалов:


Відмінно! А тепер давайте почнемо порівнювати! Причому порівнювати об'єктивно, без якихось маркетингових прийомів.


Цегла. Вона тримається між собою на розчині. Якщо відбувається землетрус, будинок починає тремтіти і, відповідно, ці зв'язки починають розсипатися. При сильному землетрусу і сам будинок просто починає розсипатися.


Інтерв'юер:


Так, не дуже то приємно ...


Едуард Авзалов:


Так, і коли така конструкція розсипається, там зверху зазвичай щось важке - перекриття, наприклад. І воно теж починає падати на голову.


Давайте тепер розглянемо будинок з сіп панелей.


Самі SIP плити - це жорстка склеєна конструкція. Плюс, коли канадський будинок з сіп панелей збирають на будмайданчику, його місця з'єднання спочатку пропеніваются (по суті, теж склеюють), а потім всі шви прокручуються шурупами. На один середній будинок йде 30 000 - 40 000 шурупів! Тобто сіп панельний будинок - це дуже жорстка конструкція, яка, при цьому, не є крихкою!


Примітка: SIP ДІМ дуже міцний: він представляє з себе дуже жорстку конструкцію, зібрану з сіп панелелей, яка при цьому, НЕ є крихкою!


Наприклад, ось як працює залізобетонна балка? Вона витримує навантаження, витримує-витримує, а коли навантаження починає перевищувати її несучі здібності, вона лопається, і все. І тут же перестає виконувати свою функцію, що несе на всі 100%, вона перестає працювати.


Будинок же з сіп панелей, завдяки цим м'яким зв'язкам, має люфт і якщо навіть  трапляється землетрус, він, грубо кажучи, десь прогнеться і повернеться на місце, але не трісне.То ж саме з ураганним вітром. Дуже міцна конструкція, ураганний вітер на неї ніяк не вплине.


Примітка: Будинки з сіп панелей відмінно витримують ураганний вітер і вони єдині (!) Які залишаються благополучно стояти на своїх місцях після землетрусів в Японії! Подивіться відео про міцність будинків з СИП панелей.


Що стосується простояти багато років ...


Якщо, наприклад, у Вас цегла будуть регулярно намокати і замерзати, вони дуже скоро почнуть сипатися.


Всього є два вороги будинків - це вологість і ультрафіолет. Вони руйнують все, рано чи пізно.


Сіп панель не відчуває на собі ні того, ні іншого. Якщо зроблена фасадна обробка, то до sip не доходить ні вологість, ні ультрафіолет.


Уявите собі, Ви взяли сіп панель (2 листа ОСБ і лист пінопласту, скленной між собою під тиском заводським способом) і поклали її на сухе горище або в будь-яке інше сухе приміщення. Якщо Ви повернетеся через 100 років, Ви виявите ту ж сіп панель.


Інтерв'юер:


Але ж є атмосфера! Будинок - це не сухий склад!


Едуард Авзалов:


Так, але є фасадна обробка, яка і захищає! Тому що, якщо Ви візьмете газобетон, або ту ж цеглу і надасте їх атмосфері, то дуже скоро вони розсиплються. Тобто ультрафіолет і вологість погублять їх досить швидко.


Інтерв'юер:


Так. точно. Адже навіть за старих часів цегляні будинки штукатурили.


Едуард Авзалов:


Звісно. Так, є така цегла, яка спеціально запікається і так далі, вона може простояти довше і залишатися міцною. Але навіть зараз - якщо подивитися на більшість цегельних будинків, в тому місці, де зійшла штукатура і є висоли, якщо їх довго не усувають, то це місце починає швидко псуватися, стає шорстким, обсипається. Все одно рекомендується фасади з цегли розкривати спеціальним просоченням, і регулярно її оновлювати. Чому? Тому, що це не дозволяє ультрафіолету і вологості добиратися до самого будівельного матеріалу.


Примітка: Прочитайте нашу статтю "Огляд основних видів фасадних облицювань sip будинків за оптимальною ціною"

 

Тому, якщо ми говоримо про декоративну штукатурку, то вона повинна бути хорошої якості. Фасадна фарба - теж хорошої якості, щоб вона тривалий час служила бар'єром! А коли вона перестає бути бар'єром - потрібно фарбувати заново. І все. Це забезпечить довговічність і збереження Вашого дому, з якої б технології він не був би побудований - за канадською або будь-який інший.


Інтерв'юер:


Тобто ви не рекомендуєте економити на фасадній обробці?


Едуард Авзалов:


Так звісно. Все те, що протистоїть вологості і ультрафіолету повинно бути, по можливості, найкращої якості.


Інтерв'юер:


Велике спасибі! Ви вичерпно відповіли на всі наші запитання.

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП, компанія "Український дім" підкаже:

 

 

Телефонуйте:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Пишіть:

ukr-dom@ukr-dom.com.ua  

 

Дивіться наш Відео-блог на Youtube або прямо на нашому сайті.

Читайте наші експертні статті про будівництво за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

 

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA