Збудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Велика тераса у конному клубі під Києвом для подій під відкритим дахом

терраса под Киевом конный клуб

Влітку 2017 р. наша компанія отримала замовлення побудувати не sip будинок, і навіть не котедж за канадською технологією, а величезну концертну терасу під Києвом. Давайте подивимось, що з цього вийшло...


терраса из термососны строительная компания

Майбутня тераса сама по собі повинна була стати цікавою інженерною спорудою, оскільки місцем її розташування було обрано берег озера з дорогою, що йшла обіч. А точніше - схил біля озера. Тераса була повинна протягнутися над дорогою, спираючись одним краєм на піднесення у існуючого майданчика з рестораном та басейном, а іншим - на сусідній пагорб. Все це потребувало від нас детального проектування.

 

У зв'язку з тим, що автомобільна дорога під майбутньою терасою залишалася функціональною, геошурупи для палевого фундаменту треба було використовувати надзвичайно довгі та міцні, та встановити їх точно.  

 

Після монтажу паль фундаменту проводилися зварювальні роботи. Було підготовлено ростверк та обрешітку, на яку потім закріплювалася терасна дошка.

 

Для самої тераси використовувався сучасний матеріал - натуральна дошка з термососни - міцна, довговічна та естетично приваблива.

 

Кінцевий результат нас надзвичайно схвилював та потішив. Замовник також залишився повністю задоволений результатом - ми продовжуємо співпрацювати і зараз.

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA