Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Зеленый Бор

Зеленый Бор

Двухэтажный небольшой дом для мамы в селе Зеленый Бор под Киевом для постоянного проживания на 86 м2.


Канадский дом из сип панелей - объект компании

Локация: село Зеленый Бор, Киевская область 
Этажность: 2
Площадь полов: 86 м2.

Фундамент: свайный (геошурупы)
Материал полов и стен: сип панели
Материал кровли: металлочерепица
Комплектация: "Закрытый дом"
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: январь 2016

Год и месяц окончания строительства: февраль2016

 

Две взрослые дочери решили построить своей маме дом - она решила переехать жить на природу. Небольшой (всего 86 м2), но очень уютный домик в два этажа умудрился вместить в себя гостиную, кухню, спальню, гардеробную и две гостевые комнаты для дочерей и их мужей на втором этаже! 

 

По желанию заказчиц, позднее к эскизному проекту было добавлено закрытое крыльцо, которого не было в изначальном варианте проекта дома.

 

Для "Украинского дома" этот объект - пример отличного решения компактного, и при этом удобного дома, который, в силу своих размеров, обошелся владельцам очень недорого!

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA