Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

SIP будинок для моряка у Маріуполі
дом из сип панелей для моряка в Мариуполе

Большой одноэтажный дом с отделкой цокольным сайдингом на готовом фундаменте по канадской технологии для моряка и его семьи.

Будинок на річковому острові у старому канадському стилі у Миргороді
канадский дом в Миргороде - готовый объект компании Украинский дом

Мансардний будинок з SIP на 95 м2 з терасою, ганком та "шпаківнею" на вузькій ділянці у старому канадському стилі у серці Миргорода на березі річки Хорол з фасадом "Старе місто" з клінкерної цегли.

Одноповерховий будинок компактного планування
канадский дом в запорожье

Невеличкий канадський будинок "під ключ" для сімейної пари на пенсії з 3 спальнями та електриичним опаленням у спальному районі Запоріжжя.

Будинок з майстернею у Житомирі по популярному проекту
канадский дом из сип панелей в Житомире - готовые объекты компании

Дом 112 м2 с мансардой и двумя "скворечниками", большой угловой террасой, балконом, мастерской и отоплением на инверторных кондиционерах в пригороде Житомира по одному из самых популярных проектов Z30.

Дом в стиле модерн на Азовском море
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Юрьевке

Дом на 95 м2 с большой верандой в курортой зоне в стиле модерн с плоской крышей из ПВХ мембраны (в процессе строительства).

Велика тераса у конному клубі під Києвом для подій під відкритим дахом
терраса из термососны строительная компания

Влітку 2017 р. наша компанія отримала замовлення побудувати не sip будинок, і навіть не котедж за канадською технологією, а величезну концертну терасу під Києвом. Давайте подивимось, що з цього вийшло...

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA