Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Дом с зеркальными гаражами в Кривом Рогу
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Кривом Рогу

Большой дом на 196 м2 с верандой, балконом и двумя отдельно стоящими гаражами в деревянной фасадной отделке в Кривом Рогу для профессионального строителя.

Дом у моря под Одессой
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в с. Курортное

Просторный дом с мансардой, террасой и балконом на 157 м2 для постоянного проживания в курортной зоне под Одессой на берегу Черного моря.

Дом для молодой семьи в с. Череповское
Канадский дом из сип панелей компании

Небольшой домик на 76 м2 с верандой для семьи, которая, ожидая пополнения, решила сменить гороской образ жизни на деревенский и, продав квартиру в Запорожье, перебралась в живописный пригород.

Богатыревка
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в с.Богарыревка

Большой дом 160 м2 с мансардой и гаражом в пригороде Запорожья в с. Богатыревка для пары на пенсии.

Коттедж в английском стиле под Киевом
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” под Киевом в Осыково Swiss Town

Домик из сип панелей на 86 м2 с большой верандой и жилым чердаком, с интересной внешней отделкой в стиле старого английского фасада в коттеджном городке под Киевом.

Каховка Солнечная
визуализация дома из сип панелей Каховка Солнечная компании Украинский дом

Идеальный дом в городе Каховка на Солнечной улице для семьи с детьми. Просторный коттедж по польскому проекту и канадской технологии из сип панелей на 116 м2

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA