Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Що таке часне домоволодіння в Україні сьогодні? Як це - бути власником дому з СІП-панелей?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Інтерв'юер:


Добрий вечір, Едуард. Хотіла у Вас уточнити ось який момент - "Приватне домоволодіння - це новий тренд?". Що це? Це якесь нове явище?

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім» (канадські будинки в Україні):

 

Дивлячись де. Якщо говорити про нашу країну, то зараз йде перелом ментальності. Люди, в цьому сенсі, вже не в СРСР, але ще й не в розвиненому капіталізмі. На Заході цей тренд завжди був - ніхто ніколи не хотів жити в квартирах. Всі хотіли жити в своєму будиночку - нехай маленькому, нехай на маленькій діляночці, але на своїй. А у нас же з радянських часів був зворотний тренд - усі йшли з будинків в квартири. І це було з цілком зрозумілих причин, тому що культури котеджного будівництва просто не існувало. Тобто будинки тоді були в прямому і в переносному сенсі, - колгоспні садиби, в тій чи іншій мірі.

 

Зараз, останні два роки є чітка тенденція того, що люди хочуть переїхати на свою землю. Жити в своєму будинку, дихати свіжим повітрям і не залежати від всіляких комунальних служб. І з появою на нашому ринку технології канадських швидкомонтованих будинків (будинків з СІП-панелей) це стало набагато реальніше.


Інтерв'юер:


Тобто, наскільки я Вас розумію, приватний домовласник сьогодні (наприклад, власник sip-будинку) - це людина, у якого з'явився вибір? Який може вибрати для себе ту або іншу систему опалення, бути більш автономним. Я правильно розумію?


Едуард Авзалов:


Звичайно. Є така приказка: "Господар - пан". Так воно і є. Тому що в квартирі є свій плюс. Ви купуєте готове рішення, можливо, комусь навіть ментально звичне. Але по-справжньому відчути себе господарем становища ви можете тільки в своєму будинку.

 

З компанією "Український дім" Ви зможете побудувати собі свій власний зручний, красивий, енергоефективний sip будинок!


Напишіть нам або зателефонуйте

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Ваша, будівельна компанія "Український дім"

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA