Будівництво домів

Переваги компанії «Український Дім»

Поєднання найкращої технології будівництва та сучасного підходу до організації процесу робить нашу пропозицію найпривабливішою на будівельному ринку України:

Комфорт у домі не спустошить Ваг гаманець, попри стрімкий злет цін на енергоресурси.
Ви відпочиваєте вдома замість того, щоб постійно його ремонтувати.
В побудованому домі є місце усім, кому треба, та усьому, що потрібно.
Ви радієте щоразу, як бачите свій будинок.
Ви оселяєтеся в новому домі за два місяці з початку будівництва.
Ви можете планувати свої витрати.
Вас обслуговує один співробітник компанії, наділений повноваженнями задля вирішення усіх задач.
Ваша ділянка не перетворюється на гібрид пустелі та звалища.Будівництво домів «під ключ»

Чому так мало зручних та гарних будинків?

В нашій країні будують багато житла навіть після 2008 року. І грошей майбутні власники не шкодують. Але в результаті отримують не те, що хотіли. І причин у цього декілька.

Перша причина:

Підхід замовника. Людина, що вирішила побудувати собі дім, зазвичай починає шукати добрих будівельників. Причому робиться це поетапно. Спочатку шукають бетонників для фундаменту, потім тих, хто робитиме стіни, потім покрівельників, і так далі. Навіть якщо усі вони – гарні фахівці, за такого підходу ніхто не відповідає за результат. А замовник перетворюється на начальника будівництва, тому що усіх фахівців потрібно зістикувати між собою.

До грошових витрат приєднуються згаяний час та спалені нерви. А результат не влаштовує. Аби уникнути цього наша компанія бере на себе відповідальність за будівництво Вашого дому від підбору ділянки та обрання проекту до фінішного оздоблення, тобто «під ключ».

Друга причина:

Архітектурна та технологічна відсталість будівельного ринку. Наша країна ще зовсім нещодавно була частиною Радянського Союзу, у якому існувала чудова школа промислового та цивільного будівництва. Але розвитком котеджного будівництва майже ніхто не займався. Приватні будинки зводилися з того, що вкрали, або «дістали» власними силами. В той самий час у світі технології котеджного будівництва розвивалися в усіх напрямках: від фундаментів до опалення. І навчилися будувати швидко, надійно, недорого та красиво. Основним напрямком розвитку будівельного ринку Європи та Америки в останні десятиріччя є енергозбереження, тобто будівництво енергоефективних домів. Наша компанія використовує у будівництві найсучаснішу технологію будівництва з СІП-панелей, батьківщиною якої є США та Канада. Саме тому будинки, побудовані з СІП-панелей, часто називають канадськими.

Третя причина:

Відсутність архітектурного контролю. Робити гарні речі – це теж професія. Пропорції, поєднання кольорів та фактур поверхонь, додаткові елементи оздоблення – зі всього цього складається як гарний будинок, так і негарний. Аби дім вийшов гарним, потрібно щоб він був задуманий архітектором, зміни вносилися архітектором та контроль за будівництвом реалізовувався теж архітектором. Створення проекту будинку висококваліфікованим архітектором коштує дорого, тому ми рекомендуємо своїм замовникам наступний алгоритм. На сторінках проектів Ви обираєте варіант будинку, який Вам подобається. Наш архітектор адаптує його під технологію СІП-будівництвараховуючи Ваші потреби, смаки та, в подальшому, контролює хід будівництва. Це дозволяє отримати гарний дім «під ключ» майже без додаткових витрат на розробку архітектурного проекту.

Замовте розрахунок вартості будинку безкоштовно.

Український Дім 2011-2017

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA