Збудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Будинок з майстернею у Житомирі по популярному проекту

канадский дом из сип панелей в Житомире - готовые объекты компании

Дом 112 м2 с мансардой и двумя "скворечниками", большой угловой террасой, балконом, мастерской и отоплением на инверторных кондиционерах в пригороде Житомира по одному из самых популярных проектов Z30.


канадский дом из сип панелей в Житомире - готовые объекты компании

Локация: с. Вересы, пригород Житомира
Этажность: дом с мансардой, террасой и балконом + мастерская 
Площадь полов: 112 м2 + 31 м2 терраса + 22 м2 балкон + 19 м2 мастерская + 19 м2 навес для машины
Фундамент: свайный (геошурупы)
Материал полов и стен: сип панели
Материал кровли: металлочерепица
Комплектация: "Под чистовую отделку"
Проект: польский проект Z30
Год и месяц начала строительства:  декабрь 2016
Год и месяц окончания строительства: июль 2017

 

 

Этот дом построен в красивейшем просторном месте в пригороде Житомира для интеллигентной семейной пары, которая решили изменить свой образ жизни и перебраться поближе к природе. Из окон нового дома открывается вид на сосновый лес. 

 

Дом построен по очень популярному польскому проекту Z30 к которому пристроено помещение, выполняющее роль мастерской. "Украинский дом" одобряет такой современный подход, когда хозяйственные помещения переносятся в отдельную часть дома со своим входом - это очень удобно.

 

Позади дома - огромная угловая терраса, а на мансардном этаже - большой балкон.

 

Отопление в доме самое современное - электрическое на инверторных кондиционерах и керамических панелях.

 

Фасад практически вечный - он выполнен из фасадных панелей DÖCKE. 

 

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA