Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Будинки з сіп панелей за канадською технологією: для КОГО вони та для ЧОГО вони?

SIP - це "технологія для бідних", вона підходить тільки для будівництва бюджетних будинків, дач і котеджів або можна будувати і великі особняки?


Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повне интерьвью буде доступно пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

08 Лютий 2016Читати далі
Канадський будинок = теплий будинок? Досвід експлуатації домівок з сіп панелей за канадською технологією

Експлуатація будинків з сіп панелей. Як це - жити в будинку з сіп панелей (сендвіч панелей)? Які його особливості та відмінності від інших будинків? Канадський будинок - це теплий будинок?

 

Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повнt интерьвью буде доступне пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

21 Січень 2016Читати далі
Що таке канадський будинок? З чого будують канадські домівки? Що таке СІП-панель або сендвіч-панель?

Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повне интерьвью буде доступне пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

15 Січень 2016Читати далі

«Український Дім» - будувати легко

RUUA