Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Второй этаж из SIP для дома в Марганце

Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Марганце

Семья из Марганца решила расширить свое жилое пространство на 40 м2 за счет перестройки второго этажа существующего дома.


Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Марганце

Локация: г. Марганец, Днепропетровская область
Этажность: перестройка 2-го этажа существующего дома
Площадь полов: 40 м2
Материал стен: сип панели 
Материал кровли: металлочерепица
Комплектация: домокомплект + кровля + фасад
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: июнь 2016
Год и месяц окончания строительства: июнь 2016

 

Владельцы старого дома приняли решение расширить площадь дома за счет замены старой надстройки над первым этажом, на полноценный, теплый второй этаж.

 

"Украинский дом" возвел для них эту конструкцию из сип панелей, а также провел кровельные и фасадные работы.

 

Обновленный дом теперь радует владельцев новой, уютной площадью.


Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA