Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Етапи будівництва сучасного канадського будинку з сіп панелей

У нас, як у будівельної компанії, часто цікавляться клієнти - які ступеня готовності будинку ви пропонуєте? Це закономірне питання - при будівництві свого будинку Ви, як клієнт, хочете точно знати - яким буде бюджет будівництва. І яка його частина (у відсотках, або в прямому грошовому еквіваленті) буде витрачена на той чи інший етап будівництва.

Давайте розберемося. Сучасне будівництво канадських будинків з сіп панелей зазвичай здійснюється в 3-4 етапи.

 

1) Проектування

 

 • Ескізний проект будинку з сіп-панелей - плани фундаменту, поверхів, покрівлі, розрізи, фасади, генплан. Ви можете вибрати з готових проектів, або замовити проект у архітектора. (Наша компанія «Український дім» здійснює цей етап безкоштовно).
 • Складання точного кошторису будівництва на основі ескізного проекту. Тепер, коли у нас є затверджений вами ескізний проект, є точні розміри будинку і вибрані вами матеріали, ми можемо дати вам точний кошторис. Зазвичай, він не сильно відрізняється від попереднього розрахунку. Найчастіше - навіть менше. Якщо Вас влаштовує наш кошторис, ми підписуємо договір.

 

2) Перша ступінь готовності будинку

 

(Ми називаємо її «Закритий будинок», тому що після закінчення цього етапу дому не страшні атмосферні опади»). В результаті, після закінчення цього етапу будівництва ви отримуєте закриту «коробку», де є підлога, стеля, стіни і перекриття між поверхами. В такому стані готовності канадський будинок може чекати якийсь час ваших подальших рішень по його облаштуванню. Технологічно, сюди входять:

 

 • Фундамент (оцинковані палі або залізобетонна стрічка на вибір).
 • Домокомплект і його монтаж на ділянці (підлога, стіни і міжповерхові перекриття (в двоповерхових будинках) - сіп панелі, двотаврова балка, брус з утепленням базальтовою ватою. Перегородки - каркас з бруса (сухий, струганий, просочений брус для монтажу сіп-панелей).
 • Крівля (бітумна або металочерепиця на вибір для бюджетних варіантів будівництва).
 • Вікна і зовнішні двері (5-ти камерний профіль, склопакет з енергозберігаючим склом, москітні сітки, відливи, підвіконня).

 

3) Друга ступінь готовності будинку («Будинок під чистову обробку»)

 

На виході ви отримуєте вже житлової канадський будинок, куди підведені всі необхідні комунікації, гарний зовні і теплий всередині. В цей етап входять:

 

 • Фасадна обробка (декоративне оздоблення зовнішніх стін, цоколя, ганку, підшивка покрівлі і монтаж водостічної системи).
 • Опалення та комунікації (монтаж системи опалення відповідно до обраної вами технології, бойлер гарячої води, електропроводка - монтаж щитка і розведення проводів, розводка по будинку водопроводу і каналізації, монтаж систем вентиляції).
 • Чорнова обробка (облицювання і звукоізоляція перегородок і перекриттів, облицювання стін гіпсокартоном, вирівнювання підлоги, облицювання укосів).

 

4) Третя ступінь готовності будинку «Будинок під ключ»

 

Завезіть меблі і живіть! Включені:

 

 • Оздоблення підлог (лінолеум, ламінат, паркет або інше; кахель, плінтуса)
 • Міжкімнатні двері
 • Оздоблення стін (шпалери, фарбування або інше)
 • Оздоблення стель (натяжні потолікі, фарбування або інше)
 • Електроприлади (вимикачі, розетки)
 • Сантехніка (ванни, душові кабіни, унітази, умивальники, змішувачі)

 

Як бачите, усі ці етапи  частково незалежні один від одного, і можуть як плавно перетікати один в інший (поки здійснюється один, йде підготовка до іншого), що заощаджує ваш час при будівництві свого канадського будинку. Або ж, якщо ваш бюджет обмежений, або з інших причин, ці етапи можна розділити.

 

Ми, будівельна компанія «Український дім» можемо зробити тільки фундамент і змонтувати домокомплект, а можемо побудувати вам «будинок під ключ». Вам вирішувати, які саме етапи робіт зробить наша компанія, а які ні! Телефонуйте! Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання!

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA