Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Второй этаж из SIP над существующим домом

Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Змиеве

Надстройка второго этажа из сип панелей 60 м2 и огромного балкона  над уже существущим домом + фасадная отделка в г. Змиев, Харьковская область.


Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Змиеве

Локация: г. Змиев, Харьковская область
Этажность: надстройка 2-го этажа над уже существующим домом
Площадь полов: 60 м2 + 40 м2 балкон
Материал стен: сип панели 
Материал кровли: металлочерепица
Комплектация: домокомплект + кровля + фасад
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: сентябрь 2015
Год и месяц окончания строительства: октябрь 2015

 

Семья нуждалась в расширении своего жилого пространства и было решено надстроить над существующим домом 2-э этаж. Для большей энергоэффективности "Украинский дом" предложил возвести его по канадской технологии сип панельного строительства, что и было реализовано всего за месяц!

 

Настоящим украшением обновленного дома стал огромный балкон 40 м2 на вынесенных колоннах, целиком отделанный деревом. Теперь э то излюбленное место отдыха хозяев в летнее время. 

 

Для кровли и фасада были выбраны бюджетные материалы - металлочерепица и сайдинг.

 

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA