Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Будинок у Львові

Дом по канадской технологии во Львове.

Запорожье. Дом на Великом лугу

Построили красивый дом в Запорожье на Великом Лугу - в квартале от Ренессанса, напротив спорткомплекса SKV и ПРОДАЕМ.

Ультрасовременный теплый дом с гаражем в Запорожье
Теплый канадский дом под ключ с гаражом в Запорожье

Этот дом на 191 м2 с мансардой, террасой и гаражем по-настоящему теплый. Он оборудован системой рекуперации тепла, инверторными кондиционерами, солнечными батареями на крыше. А зимними вечерами можно устроиться с чашечкой чаю у уютно потескивающего камина.

Японский дом в самом сердце Запорожья
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Запорожье

Одноэтажный дом на 160 м2 со вторым светом, круговой верандой и камином в живописнейшем уголке Запорожья.

Дом на горе в Днепропетровске
Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Днепропетровске - готовый дом

Одноэтажный дом на 104 м2 с просторной террасой с барбекю, вентиляцией с рекуперацией и электроотопением для семьи из двух человек и двух кошек на холме над городом.

SIP будинок для моряка у Маріуполі
дом из сип панелей для моряка в Мариуполе

Большой одноэтажный дом с отделкой цокольным сайдингом на готовом фундаменте по канадской технологии для моряка и его семьи.

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA