Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Будинок із сіп панелей: загальний огляд цього виду канадської технології

Технологія будівництва з СІП-панелей поступово приходить на зміну традиційної технології каркасного будівництва.

 

За технологією каркасного канадського будівництва забудована вся одно-, двух-, і трьохповерхова Америка (Канада і США) з часів колонізації до сьогоднішнього часу. Представляє вона з себе дерев'яні бруси обшиті з двох сторін (сайдинг, гіпсокартон, OSB, декоративні панелі), всередину закладений утеплювачем з мінеральної вати. Чому ж в останні десятиліття ця технологія стала активно витіснятися технологією будівництва з СIП-панелей? Основні причини:

 

01. Краща теплоізоляція - будинок з SIP-панелей в 1,5 рази " тепліше" за традиційні каркасні будинки. Економія до 50% - це дуже багато, коли за 10 років ціна на газ збільшується в 10 разів, як це сталося у нас в країні. У Європі і Америці цей процес почався раніше, ніж у нас, тому в технології будівництва " теплих" будинків вони просунулись  далі.

 


02. Сiп-панелі - це дві дерев'яні плити, між яким брус і утеплювач. Вони виготовляються і розкроюються на заводі. Завдяки цьому досягається дуже висока швидкість будівництва будинку, яка відповідає сучасному ритму життя.
 


03. Будинок з СIП-панелей набагато міцніший не лише від каркасних  будинків, але й навіть порівнюючи з цегляними та газобетонними. Будівлі, побудовані по СIП-технології, витримують торнадо та  землетрус амплітудою в 9 балів. Тому в Японії зараз найшвидші темпи розвитку будівництва із SIP-панелей.
 


04. Корисна площа будинків iз СIП - панелей більша, ніж у будинків, побудованих по інших технологіях при одній і тій же вихідній площі забудови.
 


Тому, попри те, що будівлі з СIП-панелей, в середньому, на 10% дорожчі за традиційні каркасні будинки, технологія будівництва із СIП-панелей активно розвивається не лише в США  і Канаді, але і Європі. На території України лідерами SIP-будівництва є Київська область і Крим.

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA