Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Вирішення житлового питання: канадський будинок з SIP-панелей як альтернатива квартирі

Вирішення житлового питання – річ складна та витратна, це беззаперечний факт. Несуттєво, чи це купівля квартири, чи будівництво власного дому. Найчастіше це найбільш витратна частина бюджету української родини та одне з найвідповідальніших рішень у житті.

 

Житлове питання у нашій країні досі лишається невирішеним і це є однією з найболючіших тем для наших співвітчизників.

Переважна більшість українців продають квартири або будинки, які отримали у спадок, додають трохи «заробленого» та отримують «покращення житлових умов». Якщо ви у списку володарів успадкованої «двушки» чи «трьошки» – вітаю! А якщо ні? Довічна кабала орендованого житла, де й цвях забити немає сенсу, бо «не своє»?

 

Людей, які можуть собі дозволити купити квартиру або дім «з нуля» як і раніше одиниці. Системи кредитування усіх розчарували. Сподіваємось, колись і в Україні, як, наприклад, в Польщі, даватимуть кредити на будівництво власного житла під 6% річних, але ж ми живемо сьогодні! І саме сьогодні ми народжуємо дітей, ростимо онуків, й усіма правдами та неправдами намагаємося вирішити своє житлове питання.

 

 

Сумна, але, погодьтеся, дуже реалістична «українська картинка». При тому, що вирішення житлового питання в нашій країні є неймовірно складним (з цим мало хто сперечатиметься), дивує наскільки шаблонно та за інерцією ми його вирішуємо! Стандартна схема поведінки: продав «двушку» – купив «трьошку». У своїй практиці ми дуже рідко зустрічаємо людей, які дійсно досліджують усі варіанти, довго та скрупульозно.

 

Сьогодні сучасні будівельні технології та готові, по-справжньому хороші, проекти будинків зробили котеджне будівництво найкращим варіантом вирішення житлового питання. Ми можемо довго розповідати про технологію сіп панельного будівництва, енергоефективність і так далі, але не бачимо сенсу – просто подивіться на цифри, подивіться скільки це коштує, та порівняйте вартість м2 старого та нового житла!

 

Сьогодні побудувати новий котедж за канадською технологією дешевше, ніж купити стару квартиру (на ринку вторинного житла). 

 

Та саме інертне мислення змушує нас діяти за старою «поведінковою схемою». Найчастіше люди схиляються на бік купівлі «трьошки» зовсім не тому, що вони є поціновувачами міських пейзажів та обшарпаних фасадів панельних будинків. А тому, що такою є наша ментальність: ми ж звикли опалювати повітря та платити за прибирання підїзду, який самі й прибираємо. 

 

Це досить дивно, але нашу родину вважають заможною, тому що ми мешкаємо у сучасному невеличкому канадському будинку (польське планування, багато світла і простору). Хоча, насправді, ми просто обрали найкращу альтернативу з тих, що є на ринку!

 

На момент будівництва за ці гроші ми могли купити двокімнатну квартиру у девятиповерхівці в центрі міста, нас це просто не влаштувало! 

 

Вам не обов’язково обирати компанію «Український дім» та на обов’язково будувати своє житло саме з сіп панелей – обирайте найкраще рішення для себе! 

 

Але якщо вам цікаво, чому наша родина з маленькою дитиною обрала саме будинок за канадською технологією – телефонуйте! Ми поділимося враженнями та досвідом мешкання у такому будинку – нашим власним та досвідом наших клієнтів. 

 

(067) 614 23 98 або (066) 072 74 30

 

Дізнайтеся скільки коштує побудувати свій власний котедж за технологією SIP, заповнивши коротку форму на сайті.

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA