Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання
Ім`я:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Зручний спосіб зв'язку:
Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

З чого складається стандартна вартість будинку з сіп-панелей?

Гарний будинок – це радість та комфорт на багато років. Часто – на все життя. Одними з найкращих на сьогодні вважаються канадські будинки з сіп панелей (будинки за канадською технологією). Саме цю технологію будівництва ми, переважно, і використовуємо. Компанії «Український дім» важливо вирішити ваше житлове питання, а не просто продати вам свої послуги. Тому ми уважно вивчаємо ваші потреби та можливості, і пропонуємо рішення, яке найкраще підходить у вашій ситуації. Іншими словами, ми говоримо з вами однією мовою та будуємо те, що потрібно саме вам.

Наші переваги

 

  • Ми виконуємо усі види робіт від проекту до здачі будинку «під ключ».

 

  • Будуємо котеджі з СІП-панелей, що забезпечує виключну теплоізоляцію, міцність та швидкість будівництва.

 

  • Бережемо час та нерви клієнтів. Оформлюємо необхідні документи та дозволи; укладаємо договори на електро-, газо- та водопостачання. Забезпечуємо чистоту на ділянці.

 

 

  • Запорука якості наших будинків – наш персонал. Для нас будівництво домів – це й робота, й улюблена справа водночас. Ми не користуємося послугами «шабашників», а будуємо виключно силами своїх будівельників, які цінують свою роботу.

 Стандартна вартість.

 

Кожний канадський будинок є індивідуальним, тому не існує 100% точного шаблону розрахунку вартості. Точно сказати скільки коштуватиме ваш будинок ми зможемо лише після того, як затвердимо з вами ескізний проект.

 

Але приблизно зрозуміти бюджет будівництва ми зможете за допомоги нижченаведеної таблиці, де вказані етапи робіт та середня вартість для будинків трьох конфігурацій. 

 

Або ж ви можете замовити індивідуальний розрахунок вартості, скориставшись калькулятором розрахунку вартості будинку з SIP-панелей на цій сторінці внизу.

 

 

Варіанти комплектації

Вартість в USD за м2 

1 поверх

1 поверх + мансарда,

2 поверхи

Домокомплект з монтажем

 

 

         Економ

105

90

         Стандарт

125

110

         Преміум

135

120

 

 

 

Домокомплект «Стандарт» + фундамент

155

130

Комплектація «Закритий Будинок» (фундамент, домокомплект «Стандарт», покрівля, вікна)

205

163

Комплектація «Під чистове оздоблення» (фундамент, домокомплект «Стандарт», покрівля, вікна, фасадне оздоблення, опалення, вентиляція, розводка комунікацій, чорнове оздоблення)

320

268

Комплектація «Під ключ» (фундамент, домокомплект «Стандарт», покрівля, вікна, фасадне оздоблення, опалення, вентиляція, розводка комунікацій, чорнове оздоблення, чистове оздоблення, сантехприлади, розетки, вимикачі)

380

328

 

Будемо раді співпраці! 

Телефонуйте нам +38 (066) 321-22-11 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA