Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання
Ім`я:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Зручний спосіб зв'язку:
Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Коли краще починати будувати свій будинок в Україні? Канадський будинок, будинок з дерева і будинки за іншими технологіями

Відповідь на питання "Коли починати будувати свій будинок?" значною мірою залежить від того, з чого Ви плануєте будувати свій будинок і в якій кліматичній зоні. А також - яку технологію для цього виберете (і, відповідно, скільки часу займе будівництво будинку під ключ). Розглянемо докладніше ...

Дерев'яний зруб

 

srub


Будинок, побудований за такою технологією вимагає тривалого часу (мінімум рік) для усадки під навантаженням, щоб дерево "сіло" на фундамент, і "на своє місце", виморозилось і остаточно висохло. Саме тому, що ця технологія не дуже швидка, і вимагає (бажано) тривалих морозів, в Україні вона не дуже прижилася.

 

Зруби - це все-таки більш російська дійсність. До того ж, така технологія дуже повільна для наших сучасних реалій, коли хочеться жити в своєму будинку під ключ вже зараз, а не через рік або два. Але якщо ви все-таки вирішили будувати саме такий дерев'яний будинок, то вибирайте осінньо-зимовий період для початку будівництва, щоб будинок встиг дати основну і рівномірну усадку за зиму і до наступної весни вже можна було б гуляти новосілля. Те ж саме відноситься і до будинків з бруса.


Цегляний будинок

 

kirpichni_dom


Пристрій такого будинку під ключ не вимагає особливих погодних умов, виключаючи сильні морози, в силу некомфортності довгого перебування на будівельному майданчику самих будівельників. І, звичайно, бетонні роботи краще також виробляти в теплу пору року. В цілому, така забудова зазвичай дуже затягнута і також може тривати близько року, так що вибір термінів її початку варто приурочити до часу найбільш сприятливому для пристрою традиційного фундаменту. А це - весна або осінь (найкращий сезон залежить від того, як швидко ви плануєте звести саму "коробку" будинку).


Каркасний будинок і канадський будинок з сіп панелей під ключ

 

dom-iz-sip


Такі дома будуються з сіп панелей або сендвіч панелей, як їх ще називають. Вони виробляються заводським способом і приїжджають на будівельний майданчик вже тільки для зборки на готовому фундаменті. Ця технологія відноситься до швидкомонтованих, так що ви цілком можете стати власником новенького будинку під ключ вже через 3-4 місяці після початку будівництва!

 

Тому така конструкція має помірну вагу, то цілком можна використовувати свайний гвинтовий фундамент. А це означає, що починати будівництво можна в абсолютно будь-який час року! Мороз - не перешкода гвинтовому фунаменту, як і самим SIP-панелям, з яких збирається будинок.

 

Ви можете почати будівництво взимку, коли вартість будівельних матеріалів і робочої сили набагато нижче, ніж навесні або влітку, і відсвяткувати весняного рівнодення, або перше цвітіння вишень вже зручно розмістившись в кріслі-гойдалці на власній затишній веранді.


Початок будівництва свого каркасного будинку з сіп панелей взимку також зручно ще й тим, що до початку весни всі основні роботи будуть закінчені і ви можете відразу, не роблячи пауз і перерв в будівельному процесі, приступити до фасадній обробці і внутрішньому облаштуванню житла - свого будинку під ключ.


Канадські будинки тому і називаються канадськими, що ця технологія дуже тепла і енергоефективна. Побудувавши такий будинок, наступну зиму Ви вже зможете істотно заощадити на енергоносіях, чого не скажеш про дерев'яні, цегляні, або будинки із піноблоків і газобетону. Це - безсумнівний плюс будинків за канадською технологією!


Наша компанія "Український дім" займається будівництвом каркасних будинків з сіп панелей за канадською технологією по всій території України і в будь-який час року! І ми з радістю проконсультуємо Вас не тільки з питання того, коли ж все-таки краще починати будувати свій будинок в Україні (в Києві, в Одесі, в Дніпрі, Херсоні або Запоріжжі), але і по будь-яким іншим. Повірте, ми спілкуємося дуже просто, відкрито і дружелюбно!

 

+38 (066) 321-22-11

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA