Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання
Ім`я:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Зручний спосіб зв'язку:
Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Переваги та недоліки маленьких будинків з сіп-панелей до 50 м2

Маленький будинок може стати альтернативою квартирі. «Український Дім» зробив розрахунки у цій статті і прийшов до висновку, що будівництво власного будинку з сіп-панелей в Україні виявляється дешевшим, ніж покупка і утримання квартири з рівною житлоплощею.

 Плюси та мінуси маленьких канадських будинків до 50 м2

 

У цій статті ми більш детально розглянемо переваги життя у маленькому будинку з сіп панелей, розповімо чому на нашу думку він є вигідним і комфортним, а також згадаємо про мінуси і неприємні моменти, з якими може зіткнутися домовласник канадського будинку площею до 50 м2.

 

Переваги та недоліки маленьких будинків з сіп-панелей до 50 м2

 

Канадський будинок площею до 50 м2 - повноцінний дім?

 

Будинок площею до 50 м2 — це, безумовно, не еквівалент життя «на широку ногу», тим не менш, він може послужити повноцінним «гніздечком» для однієї людини або пари, які обмежені в бюджеті, але претендують на власне житло, незалежне від комунальних служб, нав’язливих сусідів і багатоповерхової «гнітючої бетонної коробки».

 

Невеликий будинок, побудований за канадською технологією під ключ, зовсім не є незручним і обмежуючим життя, адже безліч людей та сімей дійсно не люблять великі простори і зайві кімнати, які нібито створені для гостей/дітей/бабусь і дідусів, але насправді простоюють і використовуються один тиждень на рік. У разі маленького будинку з sip панелей власники жертвують розкішшю в ім’я затишку.

 

Будинок площею до 50 м2

 

Переваги sip будинків площею до 50 м2:

 

Економія земельної ділянки. Якщо вам дісталася невелика ділянка — це не біда, а привід побудувати маленький, але цілком місткий будинок з сіп панелей, який не просто стане заміною квартирі, а й значною мірою розширить можливості його мешканців. Залишиться більше місця для саду, відпочинку на природі та додаткових будівель (лазні, гаражу, альтанки і т. п.).

 

Переваги sip будинків площею до 50 м2

 

Унікальність. Будинок з сіп-панелей площею не більше 50 м2 — це можливість втілити мрії у реальність. Більше не доведеться миритися з низькими стелями, туалетом поруч з кухнею або холодними батареями, тому що ваше житло буде створено тільки для вас. Спроектуйте будинок так, як хочеться саме вам, а «Український Дім» підкоригує планування.

 

Будинок з сіп-панелей площею не більше 50 м2

 

Затишок. Невеликий sip будинок передбачає наявність маленьких кімнат, в яких відчувається тепло сімейного вогнища, домашній комфорт, згуртованість мешканця з його простором.

 

Будинок з сіп-панелей площею 50 м2

 

Будинок з сіп-панелей площею не більше 50 м2

 

Менше прибирання. Великий будинок потребує постійної уваги і догляду в питанні прибирання. Чим більша його площа, тим швидше він забруднюється і тим частіше потрібно пилососити, витирати пил, підмітати і мити підлогу. Перший час це заняття здається приємним, але з місяцями бажання регулярно прибирати кімнати, в яких ніхто не живе, геть зникає. До того ж, якщо ви активна людина і приїжджаєте додому щоб відпочити і знову відправитися по справах, великий будинок стане тягарем.

 

Менше прибирання у будинку з сіп-панелей

 

Дешевше опалення та освітлення. Менша площа будинку вимагає менших витрат на опалення взимку, на охолодження влітку, на електроенергію.

 

Дешевше опалення та освітлення sip будинків площею до 50 м2

 

Дешевше будівництво. Оскільки будинок менше, то і матеріалів він вимагає менше. Відповідно, ціна на його зведення знижується — будинок до 50 м2 зможе собі дозволити родина із середнім доходом.

 

Дешевше будівництво будинку до 50 м2

 

Швидкість будівництва. Канадські будинки і так славляться швидкістю свого спорудження, але чим менше їх площа, тим швидше і простіше їх зводити.

 

 Швидкість будівництва канадського будинку

 

Недоліки sip будинків площею до 50 м2:

 

Не підходять для великих сімей, сімей з дітьми. Невеликі будинки з sip панелей створені для одного або двох осіб. Якщо в родині з’являється одна дитина або декілька, житлоплощі може не вистачити. Якщо будинок двоповерховий, сходи в маленькому будинку стануть серйозною проблемою як для матері, так і для дітей.

 

Недоліки sip будинків площею до 50 м2

 

Тіснота. У кожного з нас свої звички і уподобання. Для деяких невелика кімната дарує відчуття затишку і відокремленості, а іншим вона здасться тісною комірчиною, в якій не розвернутися. Якщо ви трохи «Плюшкін», є ризик, що маленький будинок дуже швидко перетвориться на склад речей, які просто нікуди буде заховати. Також, якщо ваша робота або хобі передбачають накопичення великої кількості речей або утримання тварин, навряд чи площі 50 м2 буде достатньо.

 

Недоліки sip будинків площею до 50 м2

 

Менша звукоізоляція. Крім того, що для особистого простору залишається менше місця, виникає проблема шумів: гучну музику, галасливі ванні процедури і іноді навіть просто кухонні розмови доведеться контролювати і скорочувати.

 

Недоліки sip будинків площею до 50 м2

 

Проект будинку з сіп панелей площею 50,1 м2

 

Одноповерховий і компактний будинок житловою площею 50,1 м2 за польским проектом Z73 є одночасно і красивим, і містким. Як видно на плані, у ньому розміщена кухня, санвузол, спальня, передпокій і велика вітальня, яку можна трансформувати у другу спальню або кабінет при необхідності. Такий будинок поміститься на ділянці площею всього 250 м2 і навіть залишить місце для саду.

 

Проект будинку з сіп панелей площею 50,1 м2

 

Проект будинку з сіп панелей до 50,1 м2

 

Одноповерховий будинок житловою площею 50,1 м2

 

компактний канадский будинок площею до 50 м2

 

канадкий будинок житловою площею 50,1 м2 за польским проектом Z73

 

будинок за польским проектом Z73 з сіп панелей площею 50,1 м2

 

Тим, хто звик до просторів, такий будинок з sip панелей здасться крихітним. Однак, він має переваги перед квартирою і, в першу чергу, з точки зору економії фінансів. Невеликий будинок, побудований за канадською технологією, здатний вмістити усі приміщення, необхідні для повноцінного і щасливого життя. Подивіться інші проекти маленьких будинків на нашому сайті.

 

проекти маленьких будинків «Українського Дома»

 

проекти маленьких будинків «Українського Дома»

 

проекти маленьких будинків «Українського Дома»

 

"Український Дім" допоможе вам побудувати будинок вашої мрії.
Ви можете вже зараз дізнатися скільки коштуватиме побудувати маленький будинок з сіп панелей до 50 кв м!

 

Ваша, будівельна компанія "Український дім"

+38 (066) 321-22-11

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA