Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Використання сіп панелей в конструкції Вашого будинку: де і навіщо?

Люди, які  ще не зовсім знайомі з технологією спорудження будинків із SIP панелей (вони ж сіп панелі або сендвіч панелі), часто не зовсім уявляють собі усю універсальність цієї технології будівництва. А також те, як саме плита із склеєних під тиском двох листів ОСБ та пінопласту застосовується у будівництві приватних будинків, котеджів і дач. Ми підготували для Вас серію інтерактивних фото, які допоможуть зрозуміти краще цю технологію та оцінити усі її переваги.

Просто наведіть на кожну фотографію мишкою, а потім виберіть один із зелених маркерів.

 


Сіп панелі в конструкції будинку:

 

 

 

Фундамент для sip будинку (дім за канадською технологією) може бути абсолютно будь-яким. Зверху на  фундамент монтується підлога з сіп панелей і Ви можете бути впевнені, що вона буде теплою. (І можна заощадити на системах "Тепла підлога", на відміну від цегляного чи бетонного будинку).


 
Перекриття між поверхами можна зробити із сіп панелей, особливо, якщо Ви будуєте одноповерховий будинок і плануєте встановити "холодну покрівлю". Але якщо потреби в теплоізоляції верхнього поверху від нижнього нема, то дешевше використати балочне перекриття.
 


Стіни Вашого будинку, споруджені із сіп панелей, забезпечують йому надійну теплоізоляцію. Він стає по-справжньому теплим, а Ваші рахунки за опалення тільки радують!

 


Покрівельне перекриття також можна виготовити із сіп панелей. В цьому випадку Ви отримаєте тепле горище або мансардний поверх.

 

Облаштування SIP панелі:

 

 

Вологостійке OSB - 3 завтовшки 10-12 мм імпортного виробництва і пінопласт марки ПСБ-С- 25 (Ми гарантуємо відповідність саме цій марці) завтовшки 120-180 мм.


 
Компанія "Український дім", як фахівець саме в сіп панельному будівництві, зводить  sip будинки з БУДЬ-ЯКИХ сіп панелей.


 
Варіанти будинкових комплектів (кожен з яких відрізняється своєю товщиною панелі SIP) :
 


1) Економ
2) Стандарт
3) Преміум
 


Також можемо виготовити спеціально для Вашого будинку сип панелі по індивідуальному замовленню.


Детальніше на сторінці "Вартість будівництва".

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA