Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Сучасне домовласництво: стереотипи та реальність

 Метою цієї статті є розгляд основних стереотипів, пов’язаних із домовласництвом.

 

 1. Побудувати котедж дорожче, ніж купити квартиру.

 

Це найпоширеніша помилкова думка, з якою ми, як будівельна компанія, що займається швидким зведенням будинків з СІП-панелей, стикаємося у своїй практиці.

Звичайно, потрібно розглядати кожен конкретний випадок окремо. Але арифметика є вкрай простою – візьміть і порахуйте м2 конкретної квартири, яка вам більш-менш підходить, та порівняйте з вартістю м2 нового sip будинку «під ключ»

 

Посилання приведе вас на сторінку нашого сайту, де розміщено спеціальний калькулятор розрахунку вартості будинку з СІП-панелей, а також можна розглянути таблицю приблизної вартості будинку за канадською технологією в USD (одразу після калькулятора). Це дозволить отримати реальні дані для порівняння.

 

Додайте до отриманої суми вартість ділянки, підведення комунікацій, зведення паркану, облаштування самої ділянки – доріжки і т.п., оформлення документів. В середньому це приблизно 10 000 USD додатково до вартості будівництва самого будинку.

 

Звичайно, якщо ви розмірковуєте чи то купити квартиру, чи побудувати дім, потрібно розглядати параметри, що є більш-менш ідентичними. Дивно було б порівнювати вартість квартири площею 80 м2 та будинку площею понад 120 м2.

 

Основні параметри для порівняння:

 

1. Площа квартири та площа sip будинку.
2. Місце розташування квартири та місце розташування ділянки.
3. Наскільки вас дійсно влаштовує планування квартири. Не забуваймо, що в новому будинку ви самі є архітектором власного житла!
4. Яка це квартира, як давно побудований будинок, в якому вона знаходиться, чи це вторинне житло (не нове), чи новобудова. (Якщо ви зводите для себе будинок – він, звичайно, може бути лише новим!).5. Висота стелі.


Другий широко розповсюджений стереотип:

 

2.Утримання будинку є дорожчим за утримання квартири.

 


Якщо ви є власником квартири, то автоматично знаходитеся у полоні існуючої системи ЖКГ з усіма відповідними наслідками. Думаю, сьогодні вже нікому не треба пояснювати, що це таке.Якщо мова йде про опалення старого, погано утепленого будинку газовим котлом – то, звичайно, власники квартир сьогодні знаходяться у більш вигідному становищі. Але якщо ми говоримо про будівництво нового, енергоефективного котеджу з сіп-панелей, обладнаного сучасною системою опалення (читайте на нашому сайті статтю «оптимальне опалення»), то власники таких будинків сьогодні знаходяться у найбільш вигідному становищі, порівняно з усіма іншими.

 

Сьогодні це вже беззаперечний факт, підкріплений конкретними цифрами та перевірений часом.

 

Третій розповсюджений стереотип:

 

3. Обслуговування будинку та ділянки (прибирання та облаштування) потребує більше часу та витрат.

 

Дійсно, у цьому сенсі, власником квартири бути простіше. Але ж і задоволення від наявності свого власного облаштованого двору набагато більше!

Саме прибудинкова частина бере на себе багато додаткового часу та витрат. Але тут ви теж маєте вибір – адже можна звести усю роботу «на землі» до охайних доріжок та стриженого газону!

У будь-якому разі, третій стереотип має під собою «реальне підґрунтя», але в умовах сучасного життя є сильно перебільшеним.

Підбиваючи підсумок під усім сказаним вище, можемо відзначити одну безумовну відмінність домовласника від власника квартири.

Власник будинку завжди платить за щось дуже конкретне, він сплачує за реальні послуги: фактичні витрати на опалення (а не захмарні рахунки за опалювання повітря – вади застарілої системи ЖКГ), фактичне прибирання території (якщо використовується наймана праця), а не рахунки за прибирання погано прибраної, або взагалі не прибраної території.

 

Власник будинку сьогодні має набагато більший ступінь свободи – він має свободу вибору!

 

З повагою, ваша будівельна компанія "Український дім".

 

Якщо вам цікаво побудувати свій Новий, оптимальній та енергоефективний sip будинок з нами – ми завжди на зв’язку!

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA