Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Навіщо Вам потрібні будівельні компанії, якщо Ви можете побудувати власний дім самотужки?!

Люди зазвичай дуже ретельно підходять до будівництва власного дому. Це цілком зрозуміло. Адже потрібно звести найкращий та при цьому найдешевший будинок у світі!Спочатку намагаються дослідити питання…

Перший етап дослідження виглядає так:

 

Розмови зі знайомими та друзями

 

Занурення в Інтернет

 

 

Друзі та знайомі, які вже побудували власне житло, зможуть розповісти Вам багато цікавого. Вони пройшли шлях Будівництва і тепер знають про нього майже все. Але вони не розповідатимуть Вам про свої помилки, бо про власні помилки ніхто не любить говорити.

 

Інтернет розповість Вам ще більше. Армія копірайтерів щодня накачує Інтернет інформацією, 90% з якої – вкрай сумнівної якості. Переконатися в цьому легко, просто почитайте в Інтернеті інформацію на тему, в якій ви насправді розбираєтесь.

 

Після першого етапу Ви вже почали розбиратися у питанні, але потребуєте консультації спеціалістів.

 

Це другий етап:

 

 

 

Ви розмовляєте з бетонниками, каменярами, покрівельниками, віконниками, сантехниками, фасадниками, тощо.

Ви шукаєте найкращий варіант за найкращу ціну.

 

 

 

Після другого етапу у Вас так багато знань, що Ви вже самі можете консультувати інших з будівельних питань. Ви знаєте який фундамент краще обрати, які труби краще підходять для теплої підлоги, з чого зробити покрівлю та багато іншого. 

 

Третій етап:

 

На третьому етапі Ви переходите до торгів. Ви шукаєте дешевих, але кваліфікованих будівельників. Знаходите чудових бетонників, віконників і т.п. Знаходите знайомих, які продадуть Вам будівельні матеріали дешевше. Знаходите і починаєте будувати.

 

І майже одразу розумієте, що виникають складнощі. Наприклад:

 

  • Вам зробили гарний фундамент, але забули закласти в нього комунікації.
  • Виявилося, що газобетон – не несучий матеріал. Для нього потрібен залізобетонний каркас, а Вам про це сказати забули.
  • Покрівля, на практиці, – не лист металочерепиці, а купа додаткових профілів, плівок, аераторів, герметиків, шурупів, плюс підшивка та водостічна система.

 

Ви занурюєтеся в пучину будівництва і при цьому робите багато відкриттів, головними з яких є наступні два:

 

      1. Грошей потрібно набагато більше, аніж Ви розраховували.

      2. Ви не маєте часу ні на що, окрім будівництва.

 

Друзі та знайомі з «досвідом будівництва» згадують про це нечасто…

 

 

Четвертий етап:

 

Ви намагаєтесь не втрачати оптимізму. Але кожного дня – нові неприємні сюрпризи, за які ніхто не несе відповідальності. Каменярі звинувачують віконників, ті в свою чергу – каменярів. Фасадники сварять покрівельників, а останні не лишаються в боргу. Кожного дня виявляється, що Ви не врахували одне, друге, третє. А потім настає апогей. На будівництво приїздить Ваш знайомий, якого Ви давно не бачили, який побудував собі не один, а цілих два будинки. Він – суперпрофесіонал. І от він, зі співчутливою посмішкою, каже, що… все, все, все у Вас зроблено не так!

 

Ви засмучуєтесь і будівництво власного Дому вже не приносить Вам того задоволення, на яке Ви розраховували. З цікавого хобі це перетворюється на рутинний обов’язок, який зїдає забагато часу. І Ви зовсім не планували заплатити таку ціну (в конкретному грошовому еквіваленті) за скоєні помилки.

 

Співпраця з грамотною будівельною компанією дозволить уникнути цих помилок під час будівництва власного дому. Ви можете довірити професіоналам як зведення «будинку під ключ», так і один з етапів будівництва

 

Пам’ятайте, що будівництво – це комплексний захід, який потребує стиковки багатьох аспектів. Саме тому існують цілі компанії, а не тільки окремі спеціалісти, які беруться за таку складну справу, як зведення будинку!

 

Саме досвід та знання дозволяють нам врахувати усі витрати та закласти їх у кошторис. Тому цей кошторис не збільшується під час будівництва. Саме вони дають нам можливість вберегти Вас від марних витрат, які «зїдають» Ваші час та енергію.

 

Компетентна будівельна компанія потрібна, аби Ви отримали комфортний процес будівництва та гідний результат у вигляді гарного, надійного та зручного будинку! 

 

Імовірно, прочитавши цю статтю, Ви все ж вирішите, що впораєтесь з будівництвом власного дому самотужки – Ви побудуєте дім краще, швидше та дешевше за нас. Це можливо! Але, на наш погляд, золота середина – це співпраця з професійною будівельною компанією, яка, проте, не «здере з Вас три шкури».Це – оптимальний варіант будівництва власного дому сьогодні!

 

 

Будуйте! А ми допоможемо Вам уникнути помилок.

 

Ваша будівельна компанія "Український дім". Готові відповісти на будь-які Ваші запитання по e-mail, або за телефонами:

 

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA