Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Що краще: канадський будинок з СІП-панелей чи каркасний дім?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повне интерьвью буде доступне пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

Інтерв'юер:


Який будинок краще? Каркасний або СІП-панельний за канадською технологією?


Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

Чим каркасний будинок гірше, або краще СІП-панельного не можна сказати, так само, як не можна сказати це не про одну з існуючих технологій будівництва свого будинку. Огульно стверджувати що щось краще, а щось гірше не можна! Це буде неправильно. Каркасна технологія не гірше, і не краще технології будівництва канадського будинку з СІП-панелей. Просто є одні якості, і інші якості.


Яка якість у СІП-панелей краще?


Найбільше вразливе місце каркасного будинку - це утеплювач, що знаходиться між двома ось цими панелями. Він, при неправильному монтажі пароізоляційних плівок, або при пошкодженні цих пароізоляційних плівок, може намокати, тому що там може утворюватися "точка роси", випадати з повітря волога. Утеплювач намокає, осідає, втрачає свої теплоізоляційні властивості ...


І цього ніхто не бачить! Це просто потім відчувається мешканцями будинку. Відчувається, що щось починає відволожуватися, або стає холодно ...


Примітка: Зверніть увагу: при влаштуванні каркасного будинку, його слабке місце - утеплювач. Він може осідати або намокати. При цьому будинок різко втрачає в теплоізоляції.

 

Інтерв'юер:


... Знаю, буває дме через розетки ...


Едуард Авзалов:

 

В SIP-панелі все склеєне, просідати нічому! У СІП-панелі немає повітря всередині, а значить не може утворитися "точка роси". Тому канадський будинок - це надійніше і десь в півтора рази краще по теплоізоляції, ніж каркасний будинок, але десь на 20% дорожче.


Примітка: СІП-панель позбавлена таких недоліків і її теплоізоляційні властивості вище в 1,5 рази!


Тому що краще - вирішує споживач, який вирішив побудувати свій будинок!


Інтерв'юер:

 

Велике спасибі!

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП, компанія "Український дім" підкаже:

 

Телефонуйте:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30


Пишіть:

ukr-dom@ukr-dom.com.uaДивіться наш Відео-блог на Youtube або прямо на нашому сайті.Читайте наші експертні статті про будівництво за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

 

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA