Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Будуємо SIP-будинок: вірна послідовність дій - 7 кроків до успішного дому за канадською технологією!: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Інтервьюер:


Добрий день, Едуард! Скажіть, а який алгоритм дій Вашого потенційного клієнта, який вирішив побудувати собі будинок з СІП-панелей за канадською технологією? Добре, ось він вирішив. Що далі?

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

Будь-яка людина, яка вирішила побудувати собі будинок, перш за все, повинна зрозуміти якого розміру канадський будинок йому потрібен.


Примітка: Крок 1: Визначтеся, скільки метрів квадратних площі потрібно для комфортного життя Вам і вашій родині?


Едуард Авзалов:

 

Ми (будівельна компанія «Український дім») можемо проконсультувати з цього приводу.
Насправді, порахувати необхідну площу будинку дуже легко. Далі, коли людина розуміє скільки йому потрібно квадратних метрів, він звертається до нас. Ми уточнюємо: це одноповерховий будинок, двоповерховий будинок, висоту стель. І даємо «Попередній розрахунок вартості».


Примітка: Крок 2: Замовте індивідуальний розрахунок вартості sip-будинки на сайті безкоштовно і в будь-який час!

 


Едуард Авзалов:

 

Іноді, якщо це необхідно, ми можемо також сказати, який може бути розкид від цієї приблизної вартості в сторону, скажімо, економ-варіанту, і в бік більш преміального варіанту будинку з СІП-панелей. Але ми даємо об'єктивну інформацію потенційному замовнику про те, який бюджет з будівництва його чекає. І далі замовник, знаючи свою ситуацію (ми не знаємо скільки у замовника грошей, ми не знаємо яка у нього ситуація), може вирішити - у нього є бюджет, чи ні. Відразу дам пораду: якщо немає бюджету - не потрібно будувати. Краще Ви побудуєте менше, або побудуєте пізніше, тому що немає нічого гіршого недобудованого будинку - і гроші витрачені, і жити ніде.


Якщо клієнт розуміє, що у нього вистачає бюджету, ми з ним конкретизуємо - що саме ми будуємо? Це повинні бути конкретні розміри, конкретне планування, конкретне розміщення вікон, яка покрівля, з чого і так далі. Тобто з'ясовуються всі ці питання, відповіді на які втілюються в документ, який називається «Ескізний проект». Тобто це те, що ми збираємося будувати.


Примітка: Крок 3: Пора малювати з архітектором ескізний проект свого будинку з СІП-панелей! Порада: накидайте від руки і випишіть всі свої побажання, тоді робота з архітектором піде швидше! А ще краще спиратися на один з готових проектів, вносячи в нього зміни на свій смак.

 

Едуард Авзалов:

 

Це абсолютно необхідно, і щоб стимулювати замовника до цього кроку, ми робимо це абсолютно безкоштовно. Коли є ескізний проект, ми рахуємо точний кошторис.


Примітка: Крок 4: Будівельна компанія «Український дім» готує для Вас твердий кошторис на основі ескізного проекту Вашого СІП-дома!

 

Едуард Авзалов:

 

Потім ми оптимізуємо цей кошторис. Тобто, припустимо, людина говорить: «Дорогувато ...». Ми шукаємо можливість здешевити. Або, навпаки, буває, каже: «Та що ж так дешево! Давайте я пристрою ще гараж!». Теж будемо оптимізувати, але вже в інший бік. У підсумку, є сума, яку ми з замовником узгодили.


Відразу попереджаю, що ось цей попередній процес часто недооцінюється людьми в своїх життєвих планах. Вони, припустимо, думають: «Ось я хочу побудувати будинок. Зараз у мене березень, до Нового року - я в'їду!». Ми дійсно швидко будуємо будинки. Ми можемо побудувати будинок за 4 місяці - без проблем! (120 кв.м.) Але! Для того, щоб ми почали будувати будинок, повинен пройти цей ось попередній період. І він, іноді, займає 2 дні, іноді - 2 тижні або 2 місяці, а, іноді - і півроку! Тому що будівля будинку - це важливий крок у житті практично будь-якої людини. І, звичайно ж, він хоче отримати той будинок, який він хоче отримати! І на відточування деталей може йти багато часу. Тому, коли Ви будуєте якісь свої життєві плани, потрібно виходити з того, що мінімум два місяці буде йти цей переговорний процес. Не менше!

Після того як він закінчений, ми укладаємо договір.


Примітка: Крок 5: Всі деталі будівництва будинку з СІП-панелей затверджені. Укладаємо договір з будівельною компанією.


Едуард Авзалов:

 

У договорі поетапно розписана вартість будівництва будинку. Оплата відбувається по кожному етапу окремо. 50% робиться передоплати.


Примітка: Крок 6: Робимо передоплату за перший етап (нам не потрібно відразу на свій страх і ризик виплачувати будівельної компанії всю суму за свій sip-будинок!).


Едуард Авзалов:

 

25% доплачується, коли приходять матеріали і починається робота по конкретному етапу і 25% доплачують тоді, коли конкретний етап закінчений.


Примітка: Крок 7: Довірившись грамотної будівельної компанії, нам залишається тільки чекати - через 3-4 місяці Ваш новенький будинок з СІП-панелей «під ключ» готовий і залишається тільки завезти меблі і зайнятися декором приміщення на свій смак!

 

 

(Якщо Ви плануєте вибрати ступінь готовності не «будинок під ключ», а іншу - Вам буде корисно прочитати цю статтю "Етапи будівництва сучасного канадського будинку з сіп панелей".


Також, Вам, можливо, буде цікава ця стаття про етапи будівництва будинків з СІП-панелей - "Послідовність дій при будівництві будинку з СІП-панелей з компанією «Український дім».

 

 

 

 

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA