Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Проекти будинків та план дому: канадська технологія. Як правильно побудувати дім с точки зору його проектування?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Інтерв'юер:


Наскільки важливо проектування будинку? Що таке ескізний проект будинку і де його взяти? Чи справді він так потрібен? Які його особливості? Яким чином відбувається взаємодія з будівельною компанією в цьому плані?

 

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

Наша рекомендація полягає в наступному.


На нашому сайті ви можете знайти перелік  проектів готових будинків. Це одноповерхові будинки, проекти двоповерхових будинків, проекти будинків з мансардою, проекти котеджів і проекти дачних будинків. Повна різноманітність.


Всі ці проекти будинків були розроблені фахівцями своєї справи - професійними архітекторами. У цих проектах правильна ергономіка, це красиві проекти і так далі ...


Будинок з СІП-панелей за канадською технологією, або, так званий, канадський будинок можна побудувати за БУДЬ-ЯКИМ проектом.

Немає ніяких обмежень!


Тому ви просто можете взяти будь-який проект, який ви знайшли в Інтернеті, який вам сподобався, і переслати його нам - будівельній компанії "Український дім" зі своїми змінами. наприклад:


"Я хочу збільшити ванну кімнату на три квадратних метри".
"Я хочу перенести вікно звідси - туди".
"Я хочу поміняти фасадну обробку" і так далі ...


Потім, ми з нашим архітектором вносимо зміни в цей проект і показуємо вам. Ви дивитеся цей новий варіант, вже більш точно адаптований під ваші потреби, і знову повідомляєте про свої побажання щодо змін проекту. Ми вносимо і їх також і знову повертаємо вам. Якщо потрібно - ми продовжуємо цю адаптацію проекту будинку і коригування далі.


Це триває до тих пір, поки ви не отримали те, що вам подобається, а ми не отримали можливість на підставі затвердженого проекту будинку порахувати для вас кошторис на будівництво будинку.


До речі, дізнатися заздалегідь скільки коштує побудувати будинок можна вже зараз.


Ось приклад того, як знайдений в Інтернеті проект був перероблений і перетворився в гарний, зручний і енергоефективний будинок (цьому сприяло те, що він був побудований за теплої канадською технологією з СІП-панелей).


Це фото реальних будинків, які побудувала наша компанія "Український дім".

 

проект дома Череповскоеканадский дом Череповское стройкаканадский дом Череповское готовый

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пам'ятайте, що проектування будинку - це тільки перший етап. Також радимо подивитися відео про повну правильну послідовність дій при будівництві канадського будинку з СІП-панелей. У ньому докладно розповідається про всі етапи без винятку. Цей алгоритм підійде і для побудови будь-якого іншого будинку.

 

А також - дивіться відео про те, які документи потрібні для спорудження будинку як перед початком будівництва, так і після нього.


Хочете свій теплий будинок? Ми адаптуємо для Вас проект безкоштовно. Телефонуйте або пишіть.

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30


Ваш, "Український дім"

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA