Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

У чому ваша відмінність від інших будівельних компаній, що пропонують послугу будівництва будинків за канадською технологією?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Інтерв'юер:


Добридень! Скажіть, у чому унікальність вашої будівельної компанії? Ми говоримо не про маркетинг, а про ваші реальні переваги. Яка ваша відмінна риса?

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

Наша відмінна риса дуже виразна. У нас немає якоїсь унікальної технології. Ми будуємо будинки із СІП-панелей, а із SIP-панелей будинки будує багато хто. У нас немає можливості робити щось набагато дешевше, ніж у інших, тому що ми всі купуємо матеріали, робочу силу і т.д. на одному і тому ж ринку, і з одними і тими ж витратами. Але у нас є відмінна риса - це те, що ми розглядаємо будівництво будинку не тільки з точки зору власної вигоди, а і з точки зору вигоди замовника.


Якщо сказати простіше - ми прихильники здорового глузду. Ми прихильники того, щоб замовник витратив свої гроші з користю для себе, і з користю для нас. Я приведу один простий приклад, щоб було зрозуміло, як це відбувається.


Є виробництво СІП-панелей. На виробництво SIP-панелей у нас, у інших компаній витрачені гроші на закупівлю обладнання, на його монтаж і т.д. і т.п. І, звичайно ж, всі хочуть якомога швидше це обладнання окупити, повернути витрачене. Тому багато компаній намагаються в будь-який будинок всунути як найбільше СІП-панелей. Але це не завжди вигідно для замовника. Прекрасно СІП-панелі підходять для підлоги, прекрасно підходять для стін, але робити перегородки з СІП-панелей, наприклад, це даремно витрачати гроші замовника, тому що теплоизолювати одну кімнату від іншої немає ніякого сенсу. А зі звукоізоляцією найкраще впорається каркасна перегородка, облицьована гіпсокартоном, яка при цьому, коштує в три рази дешевше.


Тому, ми пропонуємо людям логічні, зрозумілі рішення. Тобто саме ті рішення, якими б ми скористалися самі.

 

 

 

 

Якщо Вас зацікавила компанія «Український дім», Ви можете зв'язатися з нами (067) 614 23 98, (066) 072 74 30), або ж замовити безкоштовно індивідуальний розрахунок вартості. Вам потрібно тільки ввести декілька параметрів - таких як бажана площа будинку, висота стель і поверховість (конструкція будинку) і протягом дня Ви отримаєте розрахунок на свій e-mail.


Також рекомендуємо звернути увагу на найбільш цікаві проекти будинків. Саме з вибору ескізного проекту варто почати шлях до будівництва свого будинку. Вам необов'язково слідувати обраному проекту в точності - «Український дім» надає послугу безкоштовної адаптації проекту під Ваші побажання.

 

 

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA