Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Каховка Солнечная

Каховка Солнечная 

Идеальный дом в городе Каховка на Солнечной улице для семьи с детьми. Просторный коттедж по польскому проекту и канадской технологии из сип панелей на 116 м2


визуализация дома из сип панелей Каховка Солнечная компании Украинский дом

Локация: г. Каховка, Херсонская область, Украина. 

Этажность:

Площадь полов: 116 м2

Фундамент: современный свайный (геошурупы)

Материал полов и стен: сип панели

Материал кровли: битумная черепица

Комплектация: "Закрытый дом"

Проект: Z273

Год и месяц начала строительства: март 2016

Год и месяц окончания строительства: апрель 2016

 

Заказчик этого дома - профессионал в сфере IT и, как профи, он понимает что быть компетентным во всех областях одновременно просто невозможно. Хороший программист должен писать код, а хороший архитектор и стоитель - проектироват и строить. Их мнению стоит доверять, т.к. они также профи, но уже в своем деле.

 

Поэтому наш заказчик из солнечной Каховки выбрал для своего дома проект с польского сайта Z500 и реализовал его практически без изменений. Поэтому, когда заходишь в этот дом, сразу чуствуется гармония и продуманность пропорций.

 

"Украинскому дому" нравится результат, семье нравится, собака и кошка тоже счастливы! :-) 

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA