Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Дом на горе в Днепро

Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Днепропетровске

Одноэтажный дом на 104 м2 с просторной террасой с барбекю, вентиляцией с рекуперацией и электроотопением для семьи из двух человек и двух кошек на холме над городом.


Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Днепропетровске - готовый дом

Локация: Днепропетровск
Этажность: 1
Площадь полов: 104 м2 + 20 м2 веранда
Фундамент: свайный (геошурупы)
Материал полов и стен: сип панели  
Материал кровли: "холодная кровля" и металлочерепица
Комплектация: "Дом под ключ"
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: январь 2016
Год и месяц окончания строительства: август 2016

 

Этот одноэтажный "дом под ключ" из сип панелей с террасой барбекю "Украинский дом" построил для замечательной семьи из Днепропетровска на красивом участке на возвышении, с которого открывается вид на весь город.

 

Сами заказчики очень тщательно продумали проект и планировку жилища - и она получилась очень удобной!

 

Фасадная отделка гармонично сочетает в себе дерево, декоративную штукатурку и цокольный сайдинг.

 

Реализована электрическая система отопления на основе инвентарных кондиционеров и керамических панелей.  Установлена современная централизованная система вентиляции с рекуперацией.
 
 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA