Побудовані дома

Ми будуемо дома на території України і ЄС.

Для пошуку скористайтесь фільтрами:
Оберіть поверхи дому
Оберіть кількість поверхів будинку:
Оберіть площу дому
Оберіть площу будинку:

Об’єкт Крим-1

Коттедж

Площа підлоги - 65 м2 

 

Дві великі веранди

 

cело Гончарне,

Варнаутська долина


Коттедж из сип панелей в с. Гончарное - объект компании

Невеликий сучасний гостьовий котедж в Кримських горах 65 м2 на території ретрітного центру з оригінальною фасадної обробкою, двома дзеркальними верандами і пандусом.

 


Фундамент: залізобетонна стрічка + литі бетонні стовпчики
Матеріал підлоги і стін: СІП-панелі
Матеріал покрівлі: "холодна покрівля" і покриття бітумною черепицею
Комплектація: "Закритий будинок" + фасадна обробка
Проект: індивідуальний
Рік і місяць початку будівництва: травень 2014
Рік і місяць закінчення будівництва: сентябрь 2014

 

Цей дивовижний будинок побудований в Криму в живописній долині серед гір. Велика кількість кримського сонця круглий рік спонукало нас включити в проект цілих дві величезні веранди, які розташовані дзеркально по обом сторонам від будинку - з фасаду (публічна), і з боку внутрішнього дворика (приватна, з видом на майбутній басейн). Вони значно розширюють житловий простір невеликого будинку і виконують роль додаткових просторих "кімнат" з квітня по грудень.

 

З будинку на веранди можна потрапити як з кухні-вітальні, так і зі спальні і з кабінету через високі "французькі" вікна "в підлогу". Фасадна веранда, крім ступенів, обладнана пандусом для зручності людей з обмеженими можливостями.

 

Покрівля чотирьохскатна, крита бітумною черепицею. Це дозволило "вписати" будинок в загальну композицію з іншими будівлями на тій же ділянці і додало йому трохи східний вид.

 

Але саме незвичайне в цьому об'єкті - це його фасадна обробка. Навколишні будинки виконані в екстер'єрі типу "блок-хаус", тому рішення замовників було однозначним - обробка тільки з дерева. Але просто покривати велику площу фасаду і веранд дошкою було нецікаво, і ми придумали взяти сосновий планкен і затонувати окремі дошки різними відтінками - від світло бежевого (близького до природного кольору дерева) і до насиченого коричневого. І оформили таким чином сам фасад, а також підшивку стелі на верандах. Самі веранди криті спеціальною терасною дошкою, просоченою водовідштовхувальним расвором Ремерс.

 

Оздоблення цоколя виконане з місцевого матеріалу - декоративного полірованого ракушняка.

 

 

ВАРТІСТЬ

Актуальний кошторис можна отримати:

Залишивши заявку, натиском кнопки "Задати питання"

або написати нам на пошту ukrdom.smeta@gmail.com

в Viber, Telegram, WhatsApp +38 (067) 378-63-79

або телефонуйте за номером +38 (067) 378-63-79  +38 (095) 637-39-00

Задати питання

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.


Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


«Український Дім» - будувати легко

RUUA