Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Складское помещение в селе Гончарное

Склад в Крыму с.Гончарное объекты компании ”Украинский дом” 2016

Склад и просторное хозяйственное помещение на 108 м2 для ретритного центра в Крыму.


Склад в Крыму с.Гончарное объекты компании ”Украинский дом” 2016

Локация: село Гончарное, Крым
Этажность: 1
Площадь полов: 108 м2.
Материал: ракушняк
Материал кровли: битумная черепица
Комплектация: "Закрытый дом" и фасад
Для кого? для ретритного центра
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: май 2014
Год и месяц окончания строительства: сентябрь 2014

 

Крупный ретритный центр нуждался в полноценном многофункциональном хозяйственном помещении, которое бы выполняло роль склада, камеры хранения для багажа посетителей, котельной и бытовки с мастерской. Все это удалось реализовать в просторном прямоугольном помещении с дополнительным навесом с задней стороны здания.

 

Так как склад не нуждался в особой теплоизоляции, то он был построен не из сип панелей, которые мы обычно используем для строительства своих энергоэффективных коттеджей, а из традиционного местного материала - ракушняка.

 

Фасадная отделка была выполнена из дерева, для того, что органично вписать это здание в окружающие его строения. Результат - оно выглядит современно и интересно. Посетители Центра часто интересуются "Что это за здание?" так как сложно себе представить что так может выглядеть обычный склад. 

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего строения или современного энергоэффективного дома из сип панелей прямо сейчас!

 

Или звоните:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA