Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Дом в стиле модерн на Азовском море

Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Юрьевке

Дом на 95 м2 с большой верандой в курортой зоне в стиле модерн с плоской крышей из ПВХ мембраны (в процессе строительства).


Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Юрьевке

Локация: с. Юрьевка около Мариуполя, Донецкая область
Этажность: 1
Площадь полов: 95 м2 + 35 м2 веранда
Фундамент: ленточный бетонный
Материал полов и стен: стяжка и сип панели
Материал кровли: ПВХ мембрана
Комплектация: "Дом под ключ"
Проект: Zx105
Год и месяц начала строительства: сентябрь 2016
Год и месяц окончания строительства: в процессе строительства

 

Этот дом для постоянного проживания в курортой зоне на берегу Азовского моря компания "Украинский дом" строит по канадской технологии из сип панелей по очень интересному проекту в стиле "модерн". Главная отличительная черта этого канадского коттеджа - плоская крыша из ПВХ мембраны. Это наш первый опыт строительства дома с подобной кровлей. 

 

Кроме этого у дома будет большая веранда и нтересная фасадная отделка. Если Вам интересно то, каким же в итоге получится этот оригинальный дом - следите за новостями на этой страничке!

 

Посмотреть проект по котрому строится этот дом.Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA