Збудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Одноповерховий будинок компактного планування

Канадский дом из сип панелей под ключ в Запорожье 

Невеличкий канадський будинок "під ключ" для сімейної пари на пенсії з 3 спальнями та електриичним опаленням у спальному районі Запоріжжя.


канадский дом в запорожье

Локація: м. Запоріжжя
Кількість поверхів: 1 поверх, тераса, ганок
Площина підлоги:  82 м2 будинок + 28 м2 тераса + 5м2 ганок
Фундамент: палевий (геошурупи)
Матеріал підлоги та стін: сіп панели
Матеріал покрівлі: металочерепиця
Комплектація: "Під ключ"
Проект: польський проект Z16 модифікований нашим архітектором
Рік та місяць початку будівництва:  травень 2017 р.
Рік та місяць закінчення будівництва: листопад 2017 р.

 

 

 

Этот дом служит домом для постоянного проживания для семейной пары на пенсии. Он расположен в спальном районе Запорожья. В доме 3 спальни и гостиная - что позволяет разместиться не только хозяевам но и приезжающим к ним детям.

 

При небольшой площади в 85 м2 дом ощущается очень просторным. Во многом, за счет большой веранды. 

 

Фасадная отделка дома - декоративная штукатурка с пластиковыми панелями под кирпич на цоколе. На кровле уложена металочерепица. Пол террасы и обрамления на окнах выполнены из термососны. 

 

Внутренняя отделка - обои под покраску, с укладкой на пол ламината и плитки, натяжные потолки. Отопление электрическое на инверторных кондиционерах и керамических панелях.

 

 

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA