Побудовані дома

Ми будуемо дома на території України і ЄС.

Для пошуку скористайтесь фільтрами:
Оберіть поверхи дому
Оберіть кількість поверхів будинку:
Оберіть площу дому
Оберіть площу будинку:

Об’єкт Запоріжжя-3

Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Запорожье

Площа підлоги - 160 м2

 

Тераса - 60 м2


Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Запорожье

Одноповерховий будинок на 160 м2 з другим світлом, круговою верандою і каміном в мальовничому куточку Запоріжжя.

 

Фундамент: пальовий (геошурупи)
Матеріал підлоги і стін: СІП-панелі збільшеної товщини
Матеріал покрівлі: бітумна черепиця
Комплектація: "Будинок під ключ"
Проект: індивідуальний
Рік і місяць початку будівництва: март 2016
Рік і місяць закінчення будівництва: листопад 2016

 

Цей будинок воістину незвичайний для ока мешканця України. Затишно обрамлений соснами з одного боку і відкритий до скелястих берегів Дніпра з іншого, він немов зійшов зі старовинних японських гравюр. Господар будинку - великий шанувальник Азії, спроектував цей будинок у відповідному стилі, а "Український дім" звів його за технологією СІП-панельного будівництва в 2016 році.

 

Будинок одноповерховий, але позбавлений горища і має так зване "друге світло" - сам простір приміщення розширений вгору і проглядається аж до даху. Міжповерхове перекриття не відсутнє повністю, а представлене антресоллю, яка є стелею кухні і надає в розпорядження господарів ще одну вільну зону нагорі. Крім цього, навколо будинку (з трьох сторін) облаштована кругова прогулянкова тераса, яка ближче до приватної зони відпочинку перетворюється в простору веранду, на яку можна потрапити, вийшовши з дому через високі "французькі" вікна, які в даному контексті, скоріше можна назвати японськими ...

 

Конструктивно, в цьому будинку використаний настільки улюблений нами фундамент на геошурупах, і СІП-панелі збільшеної товщини.

 

Ще однією родзинкою котеджу є повністю дерев'яна фасадна обробка. Внутрішнє оздоблення виконано в змішаному стилі: дерев'яні елементи, фарбування стін і керамічна плитка. Все витримано в єдиному стилі і повністю співзвучно самій ідеї будинку. У вітальні знайшлося місце і для сучасної стильної чавунної камінної топки. Примикаюча до неї стіна оформлена декоративною плиткою, що імітує строкаті цегла.

 

Питання опалення вирішене шляхом установки инверторного кондиціонеру, керамічних електропанелей і електричної теплої підлоги.

 

ВАРТІСТЬ

Актуальний кошторис можна отримати:

Залишивши заявку, натиском кнопки "Задати питання"

або написати нам на пошту ukrdom.smeta@gmail.com

в Viber, Telegram, WhatsApp +38 (067) 378-63-79

або телефонуйте за номером +38 (067) 378-63-79  +38 (095) 637-39-00

Задати питання

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.


Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


«Український Дім» - будувати легко

RUUA