Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Не всі будинки однакові: будувати власний чи купувати готовий?

Розглянемо ситуацію: ви вирішили оселитися у власному будинку. Перший та найголовніший вибір, який постане перед вами, – купити готовий дім чи побудувати власний. Якщо ви вже зіштовхнулися з цією дилемою, то наша стаття стане вам у нагоді, бо тут ми саме ділимося власним живим досвідом та досвідом наших клієнтів.

На українському ринку, особливо у Запорізькій області, наша молода компанія в сфері будівництва з SIP-панелей вже «широко відома у вузьких колах» саме завдяки оптимальному підходу саме до бюджету будівництва.


Наше гасло –  «Кожній українській родині – зручний, гарний, енергоефективний дім!» і ми прагнемо ним керуватися.


Однак, попри гарну цінову пропозицію у будівництві канадських будинків, клієнти часто сумніваються, обмірковують, зважують, йдуть та повертаються. Нам особливо запам’ятався один з таких випадків – це справжня історія з життя, наш реальний досвід.


Один з клієнтів нашої компанії після тривалих перемовин та узгоджень «зник» на три місяці. Нас це трохи здивувало, бо на той час ми вже виконали досить багато робіт по цьому проекту – розрахували точний твердий кошторис для його нового будинку з SIP-панелей, завершили ескізний проект. Одним словом, процес був у розпалі, а замовник не дуже задоволений тим, що відбувалося.


Три місяці потому клієнт подзвонив та домовився про зустріч. Виявилося, що цей час він витратив на пошук готового житла. Навіть маючи точно вивірений кошторис на будівництво, що вписується в наявний бюджет та цілком влаштовує, а також готовий проект, заточений чітко під його потреби, клієнт вирішив «ще пошукати вже готові варіанти». Ось воно, наслідування звичного шаблону в дії. Нажаль, у нашій країні це – реальний досвід багатьох. Міф про виснажливий довгобуд все ще є дуже потужним, тому клієнт вирішив піти звичним шляхом – підшукати щось придатне на ринку вторинного житла, або ж знайти готовий типовий котедж.


Як ви розумієте, в результаті клієнт все ж таки вирішив розпочати будівництво з компанією «Україський дім», бо на власному досвіді переконався, що гарних готових рішень на ринку котеджного будівництва практично немає. А якщо такі й трапляються, то ціна, як мінімум, вдвічі перевищує запропонований нами кошторис.

 

 

Давайте порівняємо будівництво нового будинку з SIP-панелей за канадською технологією та різні варіанти житла на вторинному ринку.

 

 


Будівництво нового SIP будинку:

 

Термін будівництва: залежить від розмірів будинку та пори року, але, в середньому, становить приблизно 3-4 місяці (!!!) Повірте, це реальність технології будівництва з SIP-панелей.


 
Матеріали: ви особисто маєте можливість контролювати процес та обирати оздоблювальні матеріали на власний смак – як всередині будинку, так і фасадне оздоблення.


Проект та планування: ви можете замовити повністю індивідуальний проект або обрати комбінований варіант – типовий проект з невеликими змінами «під себе».


Вартість будинку: гнучкість технології дозволяє побудувати Дім будь-якого розміру, форми та на будь-який бюджет.

 

 


Купівля нового котеджу:

 


Термін  будівництва: будинок вже готовий, але, можливо, потребує внутрішнього оздоблення чи перепланування «під себе» (у випадку новобудови), або капітального ремонту (у випадку купівлі вторинного житла).

 

Матеріали: ви не можете проконтролювати з чого побудовано дім, яка його «начинка», наскільки якісно усе зроблено, особливо якщо фінішне оздоблення вже готове.


Проект та планування: вам доводиться задовольнятися тим, що є, тим, що вигадала та реалізувала інша родина «під себе», або будівельник, який найчастіше віддає перевагу стандартним й далеко не завжди цікавим та сучасним рішенням.


Вартість будинку: як мінімум, у 2 рази вище вартості аналогічного, побудованого нами будинку з SIP-панелей. (Переважна більшість будівельників працюють «на продаж» та, звичайно, намагаються максимізувати прибуток).


Загалом, якщо не керуватися стереотипами та власними страхами щодо неконтрольованого процесу будівництва, а жити сучасними тенденціями – то вибір є очевидним!

 


Продовжуючи нашу історію з життя – ми показали цьому клієнту будинок, побудований нами для іншої родини, і йому було з чим порівнювати. За три місяці він передивився десятки готових типових котеджів та старих будинків зі «вторинного ринку». І ось що він сказав про побудований нами дім: «Дім, який ви мені показали, – просторий та світлий, у ньому хочеться жити, нічого схожого ми не бачили!».

 


Це все тому, що знайти новий готовий енергоефективний будинок площею від 80 до 150 кв. м., з сучасним плануванням та адекватною ціною – практично неможливо. Можете проконсультуватися з будь-яким фахівцем з нерухомості й він підтвердить наші слова (бажано щоб це був ваш знайомий, що не має на меті продати готовий будинок).

 

 


Великий чи малий будинок?

 


Сьогодні ринок нерухомості України в цілому, та Запоріжжя зокрема, ділиться на дві категорії: старі будинки, що потребують серйозної реконструкції та утеплення (аби уникнути захмарних рахунків за опалення), або маєтки площею від 200 кв. метрів – у них може все бути добре, окрім вартості та подальших витрат на експлуатацію.
Власники будинків, незалежно від того стара це будівля чи сучасний котедж, скажуть вам одне й те саме – кожний квадратний метр будинку потрібно опалювати та прибирати!

 


Саме тому після будівельного буму, що мав місце у нашій країні, коли усі будували маєтки у 200-300 кв. м., сьогодні найбільшим попитом користуються котеджі площею від 70 до 150 кв. м. Гігантські недобудовані «коробки» у 200-300 квадратів виставлені на продаж та вже не один рік чекають на своїх господарів. Але це тема окремої статті.

 

 


Типовий або індивідуальний проект будинку? Чи, може, є третій варіант?

 


Ми завжди рекомендуємо своїм клієнтам використовувати перевірені архітектурні рішення та технології, беручи їх за основу будівництва вашого чудового майбутнього енергоефективного будинку з SIP-панелей. Це 100% гарантія якості, краси та гармонії.

 


Саме вивірені пропорції відрізняють роботу професіонала від роботи аматора. Часто це важко зрозуміти навіть на стадії будівництва, але отриманий результат – красномовніший за будь-які слова. Якщо ви проїжджаєте повз гарну будівлю, яка «чіпляє» погляд – це робота талановитого архітектора. З приватним котеджним будівництвом – аналогічна ситуація. Краще спиратися на вже перевірені варіанти. Ти паче, сьогодні для цього не потрібно користуватися коштовними послугами архітектора – величезна кількість запропонованих готових проектів на сайті більш ніж задовольнить ваші потреби.

 


А як же індивідуальність? – запитаєте ви. Не забувайте, що ви завжди можете змінити фасадне оздоблення та частково, наскільки це можливо, внутрішнє планування. Технологія будівництва канадських будинків з SIP-панелей дозволяє робити це доволі легко. Так само, як і добудувати щось в подальшому до вже готового будинку. Це точно зробить ваш дім унікальним та неповторним. До речі, наша компанія надає послугу підбору й адаптації ескізного проекту будинку безкоштовно!

 


У будь-якому випадку, це – ваш вибір, до якого ми ставимося з великою повагою! І завжди готові допомогти і словом, і справою, якщо ви вже «дозріли» будувати.

 


Бажаємо вам вдалого вибору!

Завжди з вами, будівельна компанія «Український дім»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA