Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Послідовність дій під час будівництва котеджу з СІП панелей з компанією «Український дім»

Прочитайте, як на практиці реалізується поетапність будівництва котеджів з сіп-панелей.

 

 В нашому блозі ми вже писали про етапи будівництва сучасного котеджу з сіп панелей. Цього разу ми хочемо розповісти про те, як на практиці реалізується ця послідовність дій.

 

Етап 1. Розробка ескізного проекту.

 

Ми не можемо приступити до будівництва допоки не затвердимо з вами ескізний проект вашого нового sip будинку. Зразок ескізного проекту додається до розрахунку. Строки розробки ескізного проекту залежать від вас: наші архітектори працюють швидко, але ескізний проект робиться доти, доки не буде отримано саме той варіант, який подобається вам.

Етап 2. Точний кошторис та договір.

 

Тепер, коли ми маємо затверджений вами ескізний проект, маємо точні розміри будинку та обрані вами матеріали, ми можемо надати вам точний кошторис. Найчастіше кошторис робиться спочатку на перший ступінь готовності «Закритий будинок». Зазвичай він не надто відрізняється від попереднього розрахунку. Найчастіше він є навіть меншим. Якщо вас влаштовує наш кошторис, ми підписуємо з вами договір.

 

Етап 3. Фундамент та домокомплект.

 

Ви сплачуєте 50% від вартості фундаменту та домокомплекту. Впродовж 20-45 днів (точний термін залежить від завантаженості виробництва) з дати передплати ми постачаємо матеріали для закладання фундаменту та монтажу домокомплекту. Ще 25% вартості фундаменту та домокомплекту сплачуються по факту поставки. І решта 25% сплачуються після закінчення монтажу домокомплекту.

 

 Усі наступні етапи.

 


Поки триває попередній етап, ми рахуємо точний кошторис наступного етапу та узгоджуємо його з вами. Система оплати залишається однаковою для кожного етапу.

 

Будемо раді співпраці! 

Телефонуйте нам (067) 614 23 98 або (066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA