Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Раціональне проектування власного дому. Корисні Поради

"Від архітектури наших днів з переляку застигає навіть музика...".

Дехто вважає, що проектування в котеджному будівництві є  необов'язковим. Все і так просто та зрозуміло. Знаходимо забудовника і кажемо: "Побудуйте мені будинок! Хочу такий: 2 поверхи, 6 вікон, тут балкончик, тут санвузол (а краще два) " і так далі.  Але, з нашого досвіду, як будівельної  компанії (ми спеціалізуємось на спорудженні "канадських" будинків з SIP- панелей), зрозуміло, що без належного грамотного підходу результат виходить  трагікомічним.

Зазвичай, плануючи спорудження будинку Ви не розумієте, з чого ж розпочати? Максимально раціональна відповідь - краще розпочати з проекту будинку!І не обов'язково відразу нести декілька тисяч USD в архітектурне бюро. Звичайно, такий варіант можливий, але ми ж тут говоримо про раціональний підхід до проектування будинку!
 


Отже, існує величезна кількість готових проектів в інтернеті. Наприклад, ми відібрали кращі проекти будинків (в тому сенсі, що вони здатні задовольнити побажання більшості сімей). Що важливо - будь-який вибраний Вами проект можна адаптувати під технологію спорудження будинків із сіп-панелей!Якщо Ви плануєте будувати свій дім з нами, то цю роботу виконає наш конструктор-проектувальник за допомогою сучасних програм. В результаті ми отримуємо ескізний проект sip будинку, який компанія "Український дім" надає Вам безкоштовно. Такий проект вже ніяк не можна назвати типовим. Він враховує Ваші потреби. Погодьтеся, непоганий варіант?І, на солодке:


Декілька цінних порад по вибору найкращого проекту свого канадського дому:

1. Чим менше Ваш будинок нагадує куб, тим дорожче він коштує. Перефразуємо - чим складніша конфігурація (еркери, ніші, фігурний фасад), тим більше доведеться заплатити. Причому, як на стадії будівництва, так і в процесі експлуатації будинку (оскільки страждає енергоефективність, іноді суттєво).

 
2. Чим складніше дах, тим більше це впливає на ціну і на експлуатаційні характеристики. Складні конструкції вимагають обслуговування - це і прибирання листя восени, і снігу  взимку, і ускладнений ремонт, у разі потреби такого.3. Планування санвузлів. Як при виборі готового проекту, так у разі самостійного проектування з архітектором, бажано спланувати розташування санвузлів один над іншим. Санвузол першого поверху добре розміщувати поряд з кухнею (по спільній стіні). Таке проектування забезпечить економію при розводці водопроводу, каналізації та вентиляції.4. Вікна і площа скляної поверхні в цілому. Якщо вона занадто велика (багато мансардних вікон, французькі вікна "до підлоги", засклена веранда -" акваріум") то, будьте готові, що це приведе до великих витрат на опалювання.


 
5. Кількість вентиляційних проходів. З ними та ж історія - чим їх менше, тим краще (через них також йде багато енерговтрат будинку). Краще спланувати сучасну систему вентиляції - з рекуперацією.6. Будь які архітектурні " надмірності" також призводять до збільшення витрат на будівництво Вашого дому. (Ваша статуя в повний зріст на фасаді, басейн на даху, античні колони на вході, хвилясті стіни у дусі Гауді та інше).7. Фундамент. На стадії його проектування краще уникати великих прольотів перекриттів (більше 4-5 метрів).

 

 
І, наостанок,  найголовніше!  Запам'ятайте, надмірно раціональний підхід вбиває архітектуру. Порушуйте ці правила і споруджуйте красиві будинки! А ми Вам в цьому із задоволенням допоможемо!

Ваша, компанія "Український дім".

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA