Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Дизайн дому: ідеї для натхнення - 7 самих надзвичайних будинків у світі

Побудувати будинок не так вже і складно - насправді складно зробити його затишним, цікавим та комфортним для усіх мешканців цього простору. Ми можемо нескінченно вивчати журнали, серфіти у Pinterest, намагаючись обрати найліпший варіант дизайну свого житла. Але як зупинитись на чомусь конкретному? "Український дім" пропонує А) Виписати на аркуш паперу побажання усіх, хто є в родині; Б) Подивитись на найкращі світові зразки дизайну, що ми вже відібрали для Вас (задля стимуляції творчого натхнення ми обрали НАЙнадзвичайніші варіанти дизайну у різних стилях). Насолоджуйтесь нашою добіркою  7 надзвичайних будинків світу!

1. Будинок-відлюдник на камені.

“Із сусідами проблем не буде!” — можна сміливо заявити про це чудо архітектури. У 1968 році байдарочники облюбували великий камінь посеред річки Дрині в Сербії. Вони часто зупинялися відпочивати на його верхівці. Одному чоловікові прийшла ідея побудувати тут справжній будинок, щоб створити місце для сну, прийому їжі і укриття від негоди. Проект вдалося втілити в реальність і довгий час будинок на камені дійсно був притулком для сотень плавців. Тепер його відвідують туристи.

 

2. Дзеркальний куб на дереві.

На території готелю Treehotel, у Швейцарському місті Харадс, побудували міні-готель. Самим незвичайним його номером стало дзеркальне бунгало для двох людей прямо на дереві. Воно відокремлене і віддалене від інших побудов, а його зовнішні стіни покриті відражаючим склом. Ця знахідка візуально ховає будівлю від сторонніх поглядів та дарує додаткове усамітнення. Всередині будиночок оснащений ліжком, туалетом, вітальнею і терасою. Крім того, на території готелю є будинок-кабіна, будинок-НЛО, будинок-гніздо, будинок-бабка і будинок-конус. І всі вони також на деревах!

 

3. Кубічні житлові будинки.

Існує такий житловий архітектурний комплекс, при погляді на який хочеться вигукнути — “це ж неможливо!”. Так, це — неможливий трикутник. І він стійко функціонує. Побудовані в 1984 році, кубічні будинки в Роттердамі стали затишним гніздечком для багатьох родин. Вони вражають геометрією і складністю задумки. Кожна квартира займає не менше 100 м2. Площа дещо скорочується через нахилені стіни і підлогу, але, з іншого боку, це додає житлу футуристичний, абсолютно неординарний інтер’єр.

 

4. “Пухирчастий дім” у Франції.

У 1989 році цю незвичайне споруду звели для дизайнера П’єра Кардена. Вона знаходиться у Каннах — напевно, найпопулярнішому курортному місті Франції. Акцент “пухирчастого будинку” зроблений на відсутності кутів, як ззовні, так і всередині будівлі. Плавні і гнучкі форми створюють розслаблюючу атмосферу, незліченні коридори ведуть у нові і нові кімнати, а круглі і великі вікна освітлюють простір природним способом до пізнього вечора. Будинок з бульбашками оточений басейном, садом і навіть амфітеатром на 500 осіб. Його загальна площа становить 1200 м2. Маєток можна зняти в оренду для зйомок або, наприклад, для вечірки.

 

5. Щасливий будинок Ріцци.

Споруда в стилі поп-арт у Брауншвейгу, Німеччина, створена для того, щоб викликати посмішку перехожих. Численні сердечка, смайлики, пташки і нерівні лінії, виконані в яскравих кольорах, прикрашають фасад будівлі, а багатоповерхові вежі неправильної форми тим паче створюють мультиплікаційний образ. Вдень “Щасливий дім” Ріцци перетворюється у діловий центр, а вночі порожніє. Для житла він не призначений. Дуже шкода, що багатьом консервативним німцям ідея художника Джеймса Ріцци не припала до вподоби.

 

6. Малатор, підземний будинок.

Суворі правила національного парку в Уельсі забороняють зводити будь-які нові споруди. Однак, одному з членів британського парламенту і його дружині так хотілося жити на узбережжі західного Уельсу, що вони вирішили, не дивлячись ні на що, залишити собі напів-зруйнований барак і перетворити його у житловий будинок. Парі вдалося обійти закон, побудувавши житло, яке не порушило ландшафту. Камуфлюючи будову під форму природного рельєфу, будівельники досягли високої теплоізоляції приміщення і одночасно вмонтували скляні панелі, які виходять до моря. Місцеві ласкаво звуть Малатор будинком Телепузиків.

 

7. Плавучий будинок-яйце.

Хто сказав, що будинок повинен стояти на одному місці? Адже він може плавати! Це довели SPUD Group і PAD Studio, втіливши у життя повністю оснащений необхідним будинок, в якому буде жити доглядач місцевої екології. Будинок-яйце буде плавати вниз і вгору по річці, а місцем його “парковки” стане гирло річки Больє в Англії. Цей автономний мікродом є, безумовно, залученням уваги до будівельної компанії, але, крім того, він має і добрі екологічні принципи: у якості енергетичного джерела будуть використовуватись сонячні батареї.

 

 

 

Дізнайтеся, скільки буде коштувати побудувати красивий, зручний та енергоефективний будинок по будь-якому проекту від компанії "Український дім"!

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA