Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання
Ім`я:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Зручний спосіб зв'язку:
Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Внутрішнє оздоблення будинку з сіп-панелей або ще один аргумент на користь будівництва канадського котеджу.

Чи ви помічали, що іноді одного погляду на будинок достатньо, аби сказати, хто в ньому мешкає – активна молода пара, зріла багатодітна родина, одинак чи, скажімо, музикант або той, хто дуже любить тварин? І справа не в розмірах, а в сотні дрібниць та деталей…

 В який саме момент починається «індивідуалізація» вашого будинку, надання йому неповторного вигляду, яким можна пишатися, який можна обговорювати з друзями, плекати та удосконалювати з року в рік?

 

Індивідуалізація відбувається на самому початку, ще під час обрання проекту вашого канадського будинку. За наявності величезної кількості готових проектів, змінивши лише фасадне оздоблення та, наскільки дозволяє сам проект, планування, ви одразу робите свій будинок унікальним!

 

«Будинок під чистове оздоблення» – це назва одного з етапів «готовності» вашого нового дому, який може запропонувати наша компанія «Український дім». Докладніше про ці етапи будівництва можна прочитати у нашому блозі.

 

«Будинок під чистове оздоблення» зсерединице чистий аркуш, полотно, на якому ви можете намалювати що завгодно.

 

Нашій компанії часто ставлять питання: «Чи робите ви внутрішнє оздоблення буднику?» або «Що ви порадите стосовно оформлення внутрішнього простору?». Відповідаємо: «Так, робимо, але наша основна спеціалізація – будівництво котеджів з SIP-панелей «під чистове оздоблення».

 

В процесі будівництва канадського дому під чистове оздоблення ми можемо компетентно порадити вам яку покрівлю краще обрати, виходячи з бюджету та побажань. Ми вміло підберемо матеріали та проведемо усі комунікації, встановимо найсучаснішу вентиляцію з рекуперацією. Дамо рекомендації щодо зовнішнього оздоблення фасаду натуральним або штучним каменем, деревом, декоративною штукатуркою, панелями поліфасад, імітацією брусу, сайдингом, блок хаусом і т.п. Якщо потрібно, відвеземо та покажемо живі приклади готових фасадів! Також підготуємо ганок та зробимо підшивку покрівлі. Виконаємо усе чорнове оздоблення (облицювання та звукоізоляцію перегородок та перекриттів, облицювання стін гіпсокартоном, вирівнювання підлоги, облицювання відкосів).

 

Будинок під ключ

 

Ми також можемо звести для вас «Будинок під ключ» виконати внутрішнє оздоблення, зробити натяжні стелі, підібрати сантехніку та електроприлади. Вам залишиться лише завезти меблі та жити!

 

Але це ваш будинок і ніхто крім вас не знає, яким точно він має стати в кінці кінців. Хтось захоче залишити білі стіни та розвісити картини, як в галереї, хтось – зашити підлогу та стелю деревом, хтось віддає перевагу алюмінію, хрому, склу та фігурній стелі. 

 

Однією з серйозних переваг саме сіп-панельного будівництва є те, що ви можете обмежитися дуже бюджетним варіантом внутрішнього оздоблення «до кращих часів». Дуже часто саме бюджет, а не бажання та смаки замовника, визначає те, яким буде внутрішнє оздоблення нового будинку «прямо зараз».

 

Дизайн інтер’єру одного з побудованих нами котеджів полягав у прогрунтованих та пофарбованих стінах прямо по листу ОСБ без гіпсокартону, линолеумі та оздоблених деревом відкосах. И, повірте, це дуже затишний дім!

 

Якщо у вас зараз немає можливості зробити підлогу з модрини та комин ручної кладки – краще зупинитися на найменш дорогому варіанті з можливих. Вам не буде шкода переробити такий інтер’єр за рік!

 

Наш досвід підказує, що якщо ви оберете середній за бюджетом варіант внутрішнього оздоблення, то скоріш за все вам в майбутньому буде шкода витрачених коштів, тому дизайн інтер’єру вашої мрії затягнеться на роки.

 

На наш погляд, багато корисної навчальної інформації щодо дизайну інтер’єрів та поєднання кольорів ви можете почерпнути на сайті http://homester.com.ua/about/

 

Ми не можемо наперед знати ваших смаків, уподобань та планів, але можемо дати низку цінних рекомендацій, які допоможуть вам у подальшому. 

 

1. Краще зробити комп’ютерну візуалізацію того, що ви хочете. Вам потрібно розуміти і бачити картину в цілому, щоб уникнути основної помилки більшості інтер’єрів – «мені подобаються ці дорогі італійські кахлі у квіточках», які в контексті загального інтер’єру можуть виявитися непомітними чи навіть зайвими.

 

2. Еклектика (поєднання різних стильових елементів) доречна в Ливадійському палаці. В дизайні інтер’єру будинку до 120 м2 краще все ж таки обрати прості форми та світлі кольори.

 

3. Памятайте про принцип «Дорого – не обов’язково гарно!».

 

4. Забагато акцентів в інтер’єрі – майже завжди негарно. Оберіть загальний фон та зробіть один акцент, наприклад, комин, або іншу малу архітектурну форму.

 

Телефонуйте нам, завжди готові відповісти на ваші запитання!
Компанія “Український дім”.

 

+38 (066) 321-22-11 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA