Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Зовнішнє оздоблення канадського дому з сіп панелей: що робити, якщо прямо зараз не вистачає бюджету на той фасад, що хочеться?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Розкажіть про фасадye обробre канадського будинку з сіп панелей. Що робити, якщо раптово закінчилися кошти на будівництво свого будинку і на зовнішню обробку фасаду вже не вистачає? Яка специфіка саме sip будинків за канадською технологією в цьому випадку? Чи може такий будинок обійтися взагалі без фасадної обробки якийсь час? І якщо так, то яке? Що робити потім, коли ми все-таки захочемо обробити фасад? Що входить в фасадну обробку?

 

Фрагмент годинного фільму-інтерв'ю: "Будуємо канадський будинок: плюси, мінуси і що потрібно знати обов'язково?" Повний интерьвью буде доступно пізніше на сторінці "Питання-відповідь" і на нашому каналі на Youtube. Підписуйтесь!

Інтерв'юер:

 

Ви вже розповіли нам про внутрішню обробку будинку з сіп панелей. Але коли мій канадський будинок побудований з SIP панелей, то на всіх видимих поверхнях у мене ОСБ - як всередині будинку, так і зовні - вірно?


Як, в цьому випадку, ситуація з фасадної обробкою? Розкажіть про зовнішню обробку канадського будинку з сіп панелей. Що робити, якщо раптово закінчилися кошти на будівництво свого будинку і на бажане оздоблення фасаду будинку в цьому сезоні вже точно не вистачає? Це поширене питання при бюджетному будівництві.

 

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

По-перше, Вам не обійтися без даху, це 100%.
Дах зробити потрібно, але можна НЕ робити (якийсь час!) То, що ми називаємо фасадною обробкою.


Під фасадною обробкою ми розуміємо не тільки зовнішню обробку стін, але ще і підшивку покрівлі, і установку водостічної системи.


Тобто стіни в цьому випадку потрібно просто оббити гідроізоляційної плівкою і, в принципі, 2-3 роки будинок може простояти і в такому вигляді.

 

Інтерв'юер:


А! Тобто будинок не просто прозимувати може в такому вигляді, але і простояти кілька років!?


Примітка: Особливість будинків з сіп панелей в тому, що як всередині, так і зовні, будинок, навіть без обробки, вже виглядає добре - це рівна, акуратна стіна з ОСБ, яку можна просто оббити гідроізоляцією. У такому вигляді sip будинок може простояти навіть 2-3 роки, чекаючи поки у Вас з'являться кошти на фасад.


Едуард Авзалов:

 

Так. Але я б не рекомендував робити це з іншої точки зору.
Знаєте, коли людина живе в недоробленому зовні будинку ... Одна справа зробити скромну внутрішню обробку, але зробити її! Те ж саме - зробити скромну зовнішню обробку, але зробити її! І зовсім інша справа - не зробити зовнішню обробку взагалі. Оскільки тоді ти живеш в цьому, і звикаєш ...


Загалом, це не дуже хороший шлях, але я говорю про свою точку зору. Але я, звичайно, нікому не забороняю так робити! Ситуації бувають різні, в тому числі і з бюджетом. Ви просто повинні знати, що такий варіант, в принципі, існує!


Але технічно, так, можна оббити гідробар'єром. Більш того, це навіть непогане рішення в тому сенсі, що якщо Ви плануєте в подальшому фасадну обробку типу "сайдинг" або "імітація бруса" та ін., то Ви можете прямо на цей гидробарьер набити брусочки, ту ж обрешітку. І потім просто, нічого не знімаючи, нічого додатково не роблячи, просто взяти і на ці бруски нашити вже фасад і все!


Потім, коли вже оброблені зовнішні стіни, зробити підшивку покрівлі та встановити водостічну систему. Без водостічної системи Вам за комір капати не буде, просто вода буде стікати по всій площині даху. Це, звичайно, не зовсім зручно, але так можна жити.


Ось, власне, і все. Можна такими етапами рухатися поступово до оформлення фасаду свого нового канадського будинку з сіп панелей, якщо відразу на закінчену зовнішню обробку грошей не вистачає.

 

 

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП, компанія "Український дім" підкаже:

 

Телефонуйте:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Пишіть:

ukr-dom@ukr-dom.com.ua  

 

Дивіться наш Відео-блог на Youtube або прямо на нашому сайті.

Читайте наші експертні статті про будівництво за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA