Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Правильний інтер'єр і правильний декор свого sip будинку: всьому свій час

Якщо говорити про правильний інтер'єр "будинку під ключ", то, варто відмітити, що Інтернет переповнений численними порадами типу - "не використовуйте надто багато диванних подушок у Вашому інтер'єрі!", "не варто робити занадто простору вітальню - це незатишно", "уникайте неправильного освітлення!". Але хто скаже точно, що затишно чи незатишно саме для Вас і Вашої сім'ї?

Можливо, Ви любите диванні подушки. Ви - знаменитий колекціонер подушок, і у вас їх 100 штук, з яких десяток  персонально вишивала улюблена бабуся! Не у коморі ж чи  на горищі  їх зберігати! А світильники у Вас - дизайнерські, привезені з останньої відпустки. Ви з трепетом та любов’ю вибирали та розвішували їх  по всьому будинку – адже вони нагадують про море і південне сонечко!Інтер'єр і декор - це одне і те ж, чи ні?Ми прибічники ідеї, що всілякий інтер'єр і всілякий декор - це, по-перше, на  смак кожного, а по-друге - явище тимчасове і адаптивне!Припустимо, сьогодні Ви молода студентська сім'я - прихильники стилю хіппі, і будуєте собі новий будинок. І це не дивно, адже зараз побудувати новий будинок - дешевше, ніж купити стару квартиру на вторинному ринку. Цілком і повністю можна насолоджуватися своєю власною територією, чистим повітрям і природою.

 

В цьому випадку, ваш новий будинок може і буде відповідати Вашим смакам - спіть в гамаку, готуйте їжу на веранді, приймайте гостей на пінних вечірках у великій ванні, або в саду у будь-яку пору року!Потім, пройде декілька років, з'являться діти. Ваш фокус сприйняття життя зміниться, відповідно також зміниться інтер'єр і  декор будинку. Він може трансформуватися в щось більше класичне - одна з кімнат набуде атрибутів великої спальні. Тут буде просторо та затишно і батькам, і малюкові. На  веранді стоятиме гойдалка, і знадобиться повноцінна кухня з технікою.Якщо ж у такого будинку  з’являться нові власники – більш консервативна пара, або велика сім'я, то він може набути зовсім іншого вигляду  через перепланування приміщень. Наприклад,  уявить, що кухня переміститься в задню частину будинку (геть з очей!), студія в передній частині будинку стане святковою вітальнею для прийому гостей. В нішу, що звільнилася, розміститься диван або домашній кінотеатр. Також, є можливість  добудуватися ще один ярус - мансарду або звичайний повноцінний поверх (у будинку з сіп-панелей реалізувати це досить легко!).Подібні метаморфози не просто можливі, вони навіть бажані.  Вам набридне жити увесь час в одному і тому ж будинку, з одним і тим же інтер'єром. Колір шпалер надокучить вже через пару років, покриття підлоги та обробка стелі - через 3-5 років. Тим паче, щороку з'являються нові, усе більш цікаві і сучасні облицювальні та декоративні матеріали.


Сучасний красивий будинок  -  це будинок, що постійно змінює декорації, також як і сучасна людина - постійно навчається та набуває усіляких нових знань і навичок. Навіть якщо немає засобів для систематичного, інколи радикального оновлення інтер'єру - можна змінювати деталі декору, щоб зробити простір цікавішим: тканинні завіси, актуальні аксесуари (такі як штори, декоративна меблева фурнітура, ширми, для зонування та інші). Чи можна міняти місцями функціональне призначення кімнат - хто сказав, що через пару років спальню з кабінетом не можна поміняти місцями?

 

Такі зміни, що рекомендують дизайнери, приємні та вносять пожвавлення в побут, тішать погляд та надихають. Добре, коли власний дім  завжди як новий!Приємні деталі декору завжди радують, але хіба вони не вторинні? Що ж  робить інтер'єр дійсно правильним, а не просто декоративним?


Напевно, варто додати, що сучасний будинок - це зручний будинок.  Достатньо універсальний, щоб в нім було комфортно працювати, відпочивати, гратись, спілкуватися усім членам сім'ї, приймати гостей. Але, при цьому, він повинен точно і гнучко відповідати вимогам тієї або іншої родини, власністю якої є. Тобто, бути індивідуальним будинком!


Знайти на вторинному ринку такий будинок практично нереально, набагато краще - побудувати його!


Сучасні технології, такі як канадська технологія будівництва будинків із СІП-панелей, дозволяють звести такий будинок і при цьому залишитися у рамках запланованого бюджету (навіть якщо він досить скромний). Ви можете розрахувати приблизну вартість sip будинку, перейшовши за посиланням. Такий дім  ідеально відповідає вимогам теплоізоляції (це означає: мінімальні рахунки за опалювання), надійності, і конструктивної гнучкості (такий будинок можна побудувати за абсолютно будь-яким проектом).

Якщо Ви прийняли рішення стати власником такого SIP будинку з правильним зовнішнім та внутрішнім виглядом та наповненням, то почати варто з ескізного проекту. Саме він - ядро вашого інтер'єру! Добре було б подумати над тим, для чого вам будинок, хто в нім житиме, скільки простору треба кожному  члену сім'ї, і накидати на папері ескіз. Ми радимо опиратися на готові проекти будинків, як на основу.  Тоді Ви з нашим архітектором можете внести всі необхідні зміни та побажання. Цю послугу компанія "Український дім" надає безкоштовно.

 

Пам'ятайте, що якщо Ваш будинок з самого початку побудований правильно, то Вам не лише буде в нім комфортно жити, але й легко зможете внести любі корективи - міняти його, трансформувати, не витрачаючи на це багато часу, сил, і грошей.

Ми закликаємо дивитись на інтер'єр не як на декор, а як, передусім, на архітектурне рішення!

 

Відмінність декору від інтер'єру в тому, що перший Ви легко можете міняти і трансформувати хоч щодня, а другий - вимагає ретельного обдумування і планування. Ось чому так важливо ще на етапі проектування будинку врахувати саме ті деталі інтер’єру, які пізніше буде важко чи практично неможливо змінити.Ми розуміємо, що скоріше всього, це Ваш перший будинок та  перший ескізний проект, тому - ось декілька порад для правильного  формування інтер'єру:1. Веранда.


Будинок без веранди, безумовно, може існувати. Але він сильно програє з багатьох сторін. Ми вже писали детальніше про веранди у будинку з СІП-панелей. Це недорогі додаткові метри до площі будинку. По суті - це ще одна повноцінна кімната для теплої пори року:  їдальня, місце спілкування з друзями, місце ігор для дітей, місце для зайняття йогою і спортом на свіжому повітрі, місце для пікніка в дощову погоду. Веранда ніколи не буде зайвою і ні в якому разі не надокучить. Вона - дійсно універсальне архітектурне рішення!

 

 

veranda_v_sip-dome

 

 

2. Великі вікна (французькі "до підлоги" або просто високі і широкі).


Цей момент може бути темою для дискусії. Адже великі вікна – це  великі тепловтрати - скаже Ви. І, відповідно, великі рахунки за опалювання взимку. І це буде вірно, але тільки не для будинків, побудованих з sip панелей! СІП - матеріал, який має настільки хороші теплоізоляційні властивості, що великі вікна не вплинуть сильно на загальні тепловтрати будинку (про ефективну систему опалювання читайте на нашому сайті тут). Зате Ваш будинок буде наповнений світлом - а це запорука хорошого самопочуття і сонячного настрою увесь рік! На наш погляд - це вартує того.

 

 

bolshie_okna_v_sip-dome

 

 

 3. Багато просторих місць зберігання.


Горище, вбиральня, пральня, комірка, комора та інші. Будь-яке з цих місць зберігання або підсобних приміщень у будинку сильно полегшить щоденне життя. Перш ніж будувати будинок, подумайте про свій спосіб життя - про те, чим захоплюється Ваша сім'я. Можливо, Вам знадобиться такий неочевидний простір, як комора, в яку є доступ не лише зсередини будинку, але і з веранди, або з чорнового входу? Для зберігання велосипедів, роликів, туристичного спорядження і тому подібне. Ці всі речі не завжди бувають настільки чистими, щоб їх нести через увесь будинок до вбиральні в спальній кімнаті. Ми часто пропонуємо нашим клієнтам запланувати окреме приміщення усередині будинку за типом "гардеробна / комора" для зберігання речей. Таке рішення дозволяє уникнути подальших витрат на громіздкі, дорогі шафи-купе. Це ж приміщення можна використати для прасування.   Також, якщо Ви прихильник мінімалізму і лаконічних варіантів інтер’єру, то просторі місця зберігання - це ідеальний варіант, оскільки прибирає необхідність громіздких меблів в самих кімнатах. Краще прикрасити кімнату декоративними полицями, чим шафами з сукнями. Для такої вбиральні, при грамотному плануванні та розташуванні,  може вистачити і 5 м2 на сім'ю з 3-4 чоловік (при висоті стель  3 м.). Горище - відмінне місце для розміщення деяких речей, що рідко застосовуються або комунікацій, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд фасаду, наприклад, для системи вентиляції з рекуперацією тепла.

 

 

garderobnaya_komnatamesto_hraneniya sekretnoe_mesto_hraneniya

 

 

4. Додатковий санвузол. Якщо Вам здається, що це занадто і є предметом розкоші, то, повірте, - це не так. Насправді, якщо засоби та площа будинку дозволяють, добра ідея мати окремі туалетванну для батьків, і для дітей (особливо якщо їх декілька). Такий підхід до справи давно прийнятий на  заході. В цьому випадку, можна поєднати і зовнішню красу, і зручну для сім'ї функціональність -  уникнути ранкової метушні,  черги до умивальника, щоб почистити зуби. Дитячий санвузол можна зробити яскравим, невимушеним, забезпечити іграшками і необхідними штукенціями. А ванну батьків - оформити зі смаком: хайтек, кантрі або мінімалізм не будуть "розбавлені" жовтими гумовими качечками. Але якщо говорити серйозно - то зовсім не зайвим буде обладнати гостьовий санвузол при вході до будинку для сусіда, що заглянув, або сантехніка. Він може бути зовсім невеликим, і вміщувати в собі тільки унітаз і маленьку раковину, а може бути повноцінною другою ванною кімнатою для приїжджих родичів і друзів. Вибір за Вами!  Ніхто не знає Вашу сім'ю так добре, як Ви самі!

 

 

 

 

5. Високі стелі. Важливий аспект інтер’єру будинку! Більшість клієнтів просять у нашої компанії "Український дім" розрахунок вартості будинку, вказуючи бажану висоту стель - 2,75 м. Деякі люди вважають, що це дасть істотну економію при будівництві. Але, по факту, різниця в ціні будинку однієї і тієї ж квадратури із стелями  2,75 м і  3 м складає всього біля 5% від вартості! Але будинок з висотою стелі в 3 метри виглядає і відчувається значно просторішим!

 

 

visoki_potolok

 

Після того, як Ви врахували, або не врахували, усі наші поради та рекомендації, коли ескізний проект готовий, можна починати будувати! Ваш "будинок під ключ" буде готовий зовсім скоро! В середньому, через 3-4 місяці Ви вже зможете насолодитися своїм сучасним домом з правильним, зручним інтер'єром і приступити, нарешті, до декору!
 


Сьогодні ми поговорили про інтер'єр - тобто про те, що знаходиться УСЕРЕДИНІ Вашого нового будинку, найближчим часом читайте на нашому сайті свіжу статтю про зовнішню фасадну обробку будинків з sip- панелей!
 З побажанням тільки вдалих рішень у зведенні індивідуальних будинків,


Ваша будівельна компанія "Український дім"!

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA