Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Як використовуються гвинтові палі для фундаменту канадського будинку? Про особливості палевого фундаменту у сіп-панельному будівництві. Відео.: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім» (канадські будинки з сіп панелей в Україні):


Привіт, в цей прекрасний весняний ранок ми вітаємо Вас на будівельному майданчику компанії "Український дім". Ми будуємо будинок за канадською технологією з сіп-панелей. Об'єкт будується в Запоріжжі і даний репортаж присвячений пальовому фундаменту.

Фундамент палі річ нова, мало кому відома, тому ми вирішили розповісти про це детальніше. Зокрема, в застосуванні до будівництва канадських будинків.

 

Зараз на цьому об'єкті фундамент палі вже в готовому стані.

 

Етапи його монтажу наступні:

 

  1. Спочатку закручуються в грунт металеві оцинковані палі (так звані геошурупи). На відео Ви зараз можете побачити їх крупним планом. Це труба оцинкована гарячим цинкуванням всередині і зовні. Довжиною вона зазвичай від 2,5 до 3,5 метрів, в залежності від проекту. На кінці знаходиться різьблення довжиною в 1 метр, яка і несе навантаження. Важливим є те, що це різьблення знаходиться в тій частині грунту, яка ніколи не рухається - через вологу, або ж сезонне заморожування-розморожування ґрунтів, тому такий фундамент тримає будинок абсолютно нерухомо.
  2. Коли вкручені всі палі (те, скільки їх потрібно на кожен будинок визначається проектом), зверху на них монтується ростверк. Ви бачите - ось цей ось чорний брус, який розкритий гідроізояціей називається ростверк. Він пов'язує між собою всі палі і є підставою для монтажу підлоги сип панельного будинку або котеджу. Як монтується підлогу ми покажемо в наступному репортажі, а зараз розберемо кілька нюансів по самому фундаменту.

 

Хочу звернути увагу на те, що для цього "канадського" будинку ростверк з бруса виконаний в двох рівнях - один вище, інший нижче. Це пов'язано з тим, що ось тут, де рівень нижче, буде гараж. І на відміну від статі в будинку, де він буде з сіп-панелей, і SIP монтуються прямо на ростверк, на нижньому рівні буде робитися стяжка. Потім вона облицюється плиткою. Тут буде заїзд для автомобілів, тому рівень зроблений нижче.

 

Рівень же будинку зроблений вище - для того щоб підпідлоговий простір могло вентилюватися. Також під таким гвинтовим фундаментом прокладаються каналізаційні комунікації, робиться введення електрики і водопроводу. Це дуже зручно - завжди можна буде залізти під будинок і подивитися в якому стані знаходяться всі комунікації і при необхідності легко зробити ремонт.

 

У гаражі така висота підлоги не потрібна - автомобілю буде незручно заїжджати на високий пандус, тому гараж зроблений в іншому рівні. І тут буде стяжка. А ось тут цоколь теж буде повністю залитий бетоном аж до ростверку. (Показує)

 

 

Ще хотів би звернути увагу на одну важливу гідність пальового фундаменту. Коли робиться фундамент палі - мінімум брудних робіт.

 

Ось тут добре видно, що фундамент будинку на гвинтових палях вже стоїть, але немає бруду, немає залишків бетону. Навіть трава, яка була на ділянці - і та мало постраждала.

 

Тобто фундамент палі можна робити навіть тоді, коли необхідно зберегти, припустимо, поруч стоячі дерева і іншу рослинність. Ваша ділянка не перетворюється на пустку, поки Ви будуєте свій канадський будинок.

 

Для пальового фундаменту також не потрібна спецтехніка, не потрібні бетонні роботи, і він може виконуватися в будь-який час року.

 

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП на пальовому або на будь-якому іншому фундаменті, компанія "Український дім" підкаже:

 


Телефонуйте:


(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Пишіть:
ukr-dom@ukr-dom.com.ua


Заходьте до нас в соціальних мережах


Дивіться наш Відео-блог про будівництво з сіп панелей на Youtube або прямо на нашому сайті.


Читайте наші експертні статті про будівництво свого будинку за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA