Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Дом с зеркальными гаражами в Кривом Рогу

Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Кривом Рогу

Большой дом на 196 м2 с верандой, балконом и двумя отдельно стоящими гаражами в деревянной фасадной отделке в Кривом Рогу для профессионального строителя.


Канадский дом из сип панелей - объект компании ”Украинский дом” в Кривом Рогу

Локация: г. Кривой Рог, Днепропетровская область
Этажность: дом с мансардой
Площадь полов: 196 м2 + 30 м2 веранда и балкон + два гаража по 30 м2
Фундамент: свайный (геошурупы)
Материал полов и стен: сип панели  
Материал кровли: металлочерепица
Комплектация: "Закрытый дом" и фасад
Проект: за основу взят финский проект, который был незначительно доработан нашим архитектором
Год и месяц начала строительства: июль 2016
Год и месяц окончания строительства: ноябрь 2016

 

Этот просторный котедж с мансардой компания "Украинский дом" построила для профессионального строителя и его семьи, который выбрал технологию канадского домостроения из сип панелей за ее надежность, быстровозводимость и энергоэффективность.

 

Мы начали строительство летом, и уже к осени на участке красовался просторный дом по финскому проекту и два отдельных, расположенных зеркально гаража.

 

Все строения на участке отделаны деревом и выполнены в едином стилевом решении. 

 

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA