Побудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт Домокомплект для дома в Решетиловке

Канадский дом из сип панелей - объект компании Украинский дом в с.Решетиловка

Домокомплект для постройки дома из сип панелей необычной формы площадью 85 м2 в селе Решетиловка на Полтавщине.


Канадский дом из сип панелей - объект компании Украинский дом в с.Решетиловка

Локация: село Решетиловка, Полтавская область
Этажность: 1
Площадь полов: 85 м2.
Фундамент: бетонный ленточный (уже был на участке)
Материал полов и стен: пол - утепленная стяжка, стены - сип панели, скаты кровли - утепленная стропильная система
Комплектация: домокомплект + наш шеф-монтаж 
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: ноябрь 2014
Год и месяц окончания строительства: ноябрь 2014

Иногда, по разным причинам, нас просят не строить дом полностью, а заказывают только домокомплект. На нашем производстве изготавливаются сами сип панели необходимой толщины, а затем они "раскраиваются" согласно проекту, и из них "нарезается" дом. Следующим этапом готовый домокомплект приезжает на участок заказчика вместе со всеми необходимыми для монтажа материалами.

 

Кроме этого, мы осуществляем шеф-монтаж для тех заказчиков, которые хотят самостоятельно собрать домокомплект. Именно таково было пожелание владельца этого дома.

 

Вместе с материалами и SIP приехал и один из наших самых опытных бригадиров со спартанским именем Леонид, который помог заказчику правильно смонтировать домокомплект на уже готовом фундаменте. Весь процесс сборки канадского дома  на 86 м2. длился меньше месяца.

 

Итого, строительство дома оказалось очень бюджетным.

 

Отправьте запрос на расчет стоимости похожего дома прямо сейчас!

 

Или звоните:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA