Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Котедж за канадською технологією: причини зростаючого попиту на нові канадські будинки з сiп панелей.

Досі у багатьох людей в Україні стосовно будівництва котеджів та життя у своєму домі виникають асоціації з цілим рядом стереотипів. Наприклад: "Це дорого!" чи "Свій дім - це тільки в селі" або "Свій дім - це туалет на вулиці" або "Свій будинок - це дороге газове опалювання". Саме таке стереотипне сприйняття часто заважає українцям дійсно покращити умови свого  життя і насолоджуватися своїм власним окремим енергоефективним будинком. Давайте сьогодні спробуємо подивитися на ситуацію з іншого ракурсу і послухати, що говорять самі клієнти "Українського дому".

Ми, будівельна компанія "Український дім", яка спеціалізується на спорудженні індивідуальних будинків за канадською технологією, вже не перший рік спостерігаємо зміни в тенденціях будівництва котеджів на території України. 

 

Справді, раніше більш типовою ситуацією було, коли літня подружня пара вирішує змінити спосіб життя – переїхати за місто. Обирають  великий чи маленький (залежно від достатку) садовий будинок, де можна жити на свіжому повітрі, ближче "до землі". Тут можна приймати онуків далеко від міської метушні, вирощувати квіточки або тримати невеличкий город.

 

На сьогодні ж, до нас все частіше звертаються люди середнього віку ( біля 40 років), які розглядають будівництво свого нового сучасного будинку з сіп-панелей, як реальну альтернативу купівлі вторинного житла (у тому числі і квартири)!

 

пожилая пара строит sip доммолодая пара строит дом из сип панелей

пара средних лет строит дом из сип панелей

 

Ментальність наших співвітчизників нестримно змінюється, вона еволюціонує від квартир у бік невеликих, але власних затишних, економічних будинків! І не дивно, що тут на перший план починає виходити саме канадська технологія, завдяки її сучасності, економічності та енергоефективності!

 

На наш погляд першим поштовхом до зміни такого сприйняття послужила еволюція самого житлового будівництва.

 

старый домдом из сип панелей

 

На зміну радянському стереотипу мислення "жити у будинку" = ходити в туалет на вулиці та обов'язково вирощувати огірки, приходить усвідомлення того, що сучасний будинок - це і просторі кімнати, і багато світла. А ще - гардеробна, велика вітальня, швидкий інтернет, гарячий душ, і усі блага цивілізації, які раніше були доступні тільки жителям квартир. І при цьому - це маса тих плюсів, які Вам ніколи не будуть доступні в квартирі. Це і свіже повітря, і свій, і тільки свій двір, де можуть безпечно грати діти, відсутність брудного під'їзду, і можливість шуміти і робити все що завгодно, не побоюючись, що зі скаргами прийдуть сусіди знизу.

 

Другим істотним поштовхом до зміни сприйняття стало стрімке зростання цін на енергоносії. Зараз вартість утримання сучасного канадського будинку  із сіп панелей така ж, як  і квартири. А в деяких регіонах України навіть дешевше, завдяки його високої енергоефективності та здатності довго утримувати тепло.

 

Третім чинником є ситуація, що склалася на ринку нерухомості вторинного житла. І цей момент, на наш погляд, являється основною причиною зростаючого інтересу до сучасного житлового будівництва по  сіп-панельній технології.

 

Ось ряд аргументів, які сьогодні приводять самі клієнти компанії "Український дім" на питання  -  чому вони вирішили будувати свій новенький канадський дім, а не купувати готовий з "других рук"?. І з цим не хочеться сперечатись.

 

1. "Нам не потрібна така велика квадратура будинку і нас не влаштовує ціна існуючих пропозицій на ринку".

 

 

Частіше всього, готові рішення на ринку вторинної нерухомості (не нові будинки) - це або "коробки" ВІД 150 м2 - недобудовані будинки, які вимагають подальших чималих фінансових вкладень для можливості в'їхати і жити. Або повністю готові будинки - якісні рішення по плануванню, внутрішній і зовнішній обробці, але "не ваші" рішення. Зроблені за чужим смаком, і при цьому, вражають невиправданою дорожнечею при продажі.

 

2. "Нас не влаштовує планування існуючих пропозицій". 

 

планировка канадского дома

 

Це дійсно складне питання. Знайти планування, що повністю влаштовує Вас, в чужому будинку об'єктивно дуже важко, оскільки не Ви були архітектором власного житла. У кожної сім'ї - свої унікальні особисті потреби. Крім того, планування 90% домів, побудованих за радянських часів, безнадійно застаріли та нікому сьогодні не цікаві.

 

3. "Купівля нового готового котеджу - це хороше рішення для нас, якби ж  не ціна забудовника". 

 

дорогой дом

 

Аналогічна ситуація спостерігається і на ринку новобудов. Квартира з сучасним плануванням та стоянкою для машини під будинком, з новим дитячим майданчиком, або будиночок в модному котеджному містечку в передмісті. У цьому варіанті Вас може влаштувати все, окрім вартості пропозиції. Забудовники зводять  такі об'єкти з метою заробити на них по максимуму. Часто забезпечують їх дорогими, але  абсолютно не потрібними саме Вашій сім'ї опціями. Тоді як, навпаки, важливих речей,що вам насправді потрібні,  в цьому варіанті  може і не виявитися.

 

Саме тому, ми часто говоримо про те, що побудувати новий сучасний індивідуальний будинок або котедж із сіп -панелей дешевше, ніж купити стару квартиру. Як це не дивно, але побудувати канадський "будинок під себе" зараз справді дешевше, ніж вибрати готове рішення на ринку нерухомості - чи квартиру, чи котедж.

 

Звичайно, якщо Ви шукайте екстра прості та бюджетні варіанти вирішення житлового питання, чи просто сильно прив'язані до міського способу життя, то, напевно, Вам простіше буде купити квартиру. Якщо ж існуючий ринок радянського вторинного житла - це "не ваше" - простіше і дешевше побудувати новий будинок!

 

Повірте нашому досвіду і десяткам уже зведених об'єктів - від 13 428 у.о. за двоповерховий котедж 76 м2 (без облицювання) (записатися на перегляд) і до великих будинків понад 200 м2!

 

Примітка: замовити безкоштовний розрахунок вартості для свого майбутнього будинку Ви можете на цій сторінці.

 

4. "Ми хочемо контролювати рахунки за опалювання і мати право вибору". 

 

экономия на отоплении в домах из сип панелей

 

Тут все зрозуміло. Будуючи свій дім, Ви спочатку обираєте оптимальну для себе систему опалювання в новому, вже одразу ж  максимально енергоефективному sip будинку, що не вимагає доопрацювань і утеплення.

 

5. "Ми не хочемо відкладати своє життя на потім", нам хочеться швидше оселитися в новому будинку і контролювати процес, а не чекати допоки забудовник перестане годувати нас "обіцянками".

 

 

 

Ще одна з популярних проблем, з якими стикаються наші клієнти, - це вкладання грошей в об'єкти, що будуються, будь то квартира в новобудові чи будинок в котеджному містечку. Будівництво часто затягується, матеріали та планування міняються непередбачувано, і немає ніякої можливості вплинути на процес. Гроші вже внесені - доводиться чекати і "вірити на слово".

 

Коли Ви будуєте свій власний індивідуальний канадський дім з сіп панелей з компанією "Український дім", Ви повністю контролюєте увесь процес - від розробки усіх архітектурних рішень і планування (ми робимо ескізний проект з нашим архітектором для Вас безкоштовно), до вибору матеріалів та інш. Але, найголовніше - це швидко! Ви і не помітите, як пролетять ці 3-4 місяці (з урахуванням усіх погоджень), як на ділянці вже виросте такий бажаний красивий будинок!

 

6. Ми хочемо дихати свіжим повітрям і зрощувати здорових дітей.

 

 

Тут складно що-небудь додати.
У будь-якому випадку -  вибір за вами. Вдалого вам вибору!

 

Ваша будівельна компанія "Український дім"

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

ukr-dom@ukr-dom.com.ua

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA